چاپ کردن این صفحه
شنبه, 04 خرداد 1398

حجت الاسلام محبی: برخی مسئولین و ارگان ها رویکرد جدید ستاد پیرامون امر به معروف و نهی از منکر مسئولین را برنمی تابند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر، حجت الاسلام جلیل محبی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در جلسه تودیع و معارفه قائم مقام و معاون فرهنگ، تحقیقات و آموزش این ستاد که روز شنبه 4 خرداد ماه در سالن کنفرانس ستاد امر به معروف و نهی از منکر انجام شد، گفت: برخی مسئولین و ارگانها رویکرد جدید ستاد پیرامون امر به معروف و نهی از منکر مسئولین را برنمی تابند.

وی با اشاره به فرمایش رهبرانقلاب در خصوص وظیفه اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: رهبرمعظم انقلاب فرمودند: «ستاد امر به معروف و نهی از منکر وظیه امر و نهی ندارد، بلکه مسئول احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.» اما متاسفانه پس از گذشت 25 سال از فرمایشات رهبری، هنوز برخی ارگان ها و دستگاه ها نمی خواهند این مهم را درک کنند.

حجت الاسلام محبی یادآور شد: با لطف الهی رویکرد جدید ستاد در خصوص «امر به معروف و نهی از منکر مسئولین» در حال بسط در شریان های مختلف جامعه است. امیدواریم با کمک آحاد مردم بتوانیم امر به معروف و نهی از منکر را یک پله به جلو ببریم.

دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر در پایان تاکید کرد: وضعیت نظرسنجیهای معتبر حکایت از وضعیت قابل قبول امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دارد هر چند برخی نکات برای رسیدن به اهداف متعالی در این زمینه می بایست مدنظر قرار گیرد

شایان ذکر است در این جلسه تودیع و معارفه از زحمات عبدالحسین علی مددی  در پست قائم مقامی ستاد امر به معروف و نهی از منکر تقدیر و حجت الاسلام روح الله میرزایی جایگزین وی شد. همچنین در این جلسه از زحمات مرتضی درخشان در معاونت فرهنگ، تحقیقات و آموزش نیز نقدیر به عمل آمد و محمد صالح مفتاح به عنوان جایگزین وی معرفی شد