چاپ کردن این صفحه
چهارشنبه, 21 شهریور 1397

ایجاد یأس، ناامیدی و فاصله بین مردم و مسئولان از اهداف دشمنان نظام اسلامی است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر دیروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر با گرامیداشت فرا رسیدن ماه محرم اظهار داشت: فلسفه قیام عاشورای حسینی، احیاء فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تأکید بر تبیین این فریضه الهی در جامعه تصریح کرد: فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر دارای ابعاد گوناگونی است که باید به جامعه شناسانده شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه معروف‌ها باید در جامعه ترویج شود افزود: شناساندن فریضه الهی و ارائه راهکارهای لازم برای دوری از منکرها و ترویج معروف‌ها باید مورد توجه قرار بگیرد.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر با تأکید بر توجه به ترویج فرهنگ امیدواری در جامعه افزود: در شرایط کنونی که شاهد تهدیدها و تحریم‌های دشمن هستیم، عملکرد درست مسئولان مردم را نسبت به نظام امیدوار می‌کند.

امام جمعه بوشهر، ایجاد یاس و ناامیدی و فاصله انداختن بین مردم و مسئولان را از اهداف دشمنان دانست و تأکید کرد: در نبرد آشکار تهاجم اقتصادی و فرهنگی، دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و نظام است و مسئولان وظیفه دارند به مردم خالصانه خدمت کنند و تقوا و اخلاق را اصل خدمتگزاری جهادی و انقلابی خود قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه محدودیت اعتباری هیچگاه مانعی برای پیشرفت نیست گفت: در این راستا کوشش نکردن و جدیت نداشتن در کارها عامل توقف می‌شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری از برگزاری همایش سلامت اجتماعی و اداری در بوشهر خبرداد و بیان کرد: همایش ارتقاء سلامت اجتماعی و اداری در سایه امر به معروف و نهی از منکر 25 شهریور در بوشهر برگزار می‌شود که نتیجه این همایش باید خدمت صادقانه، جهادی و همراه با اخلاق اسلامی باشد.