خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

چهاردهمین جلسه کمیسیون زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد

چهاردهمین جلسه کمیسیون زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد چهارشنبه, 22 شهریور 1396

 

در چهاردهمین جلسه کمیسیون زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر، نمایندگان دستگاه های اجرایی برنامه‌های پیش بینی شده در هفته امر به معروف و نهی از منکر  دستگاه های متبوع خود را ارائه دادند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهاردهمین جلسه کمیسیون زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور اعضای کمیسیون(مشاوران دستگاه های اجرایی) در اداره کل امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.

در این نشست مریم پوریامین قائم مقام مدیر کل امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه دستور جلسه امروز مربوط به برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر است گفت اعضای کمیسیون برنامه های دستگاه متبوع خود در هفته امر به معروف را اعلام نمایند تا یک برنامه جمعی با حضور همه دستگاه ها در هفته مذکور برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم از این پس نشست های کمسیون سودمند بوده و حاصل کارهای فکری و محتوایی سازمان ها در مقابله با معضلات تحکیم خانواده گزارش شده و تبیین و تحلیل شود تا بتوان راهکارهای اجرایی و عملی از آنها احصا نمود افزود: پیشگیری و مقابله با  آسیب های اجتماعی که نهاد خانواده را متزلزل کرده، عزم ملی می‌طلبد. وی میل به نگاه ایجابی از منظر امر به معروف و نهی از منکر را از اهداف جدید برشمرد.

همچنین در این نشست، هریک از اعضای کمیسیون، گزارشی از برنامه های پیش بینی شده در هفته امر به معروف و نهی از منکر ارائه دادند.

لازم به ذکر است در جلسه مذکور سیده فائزه حسینی گزارشی اجمالی از آسیب های احصا شده از اعضای کمیسیون در طول یکسال گذشته ارائه کرد.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم