خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

برگزاری جلسه دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات و سازمانهای استان گیلان

برگزاری جلسه دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات و سازمانهای استان گیلان دوشنبه, 20 شهریور 1396

در آستانه برگزاری هفته امر به معروف و نهی از منکر جلسه دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات و سازمانهای استان گیلان به میزبانی بنیاد شهید استان گیلان و با حضور 75 دستگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان، در این جلسه جعفر شفیعی معاون امر به معروف و نهی از منکر دولت به مردم استان ضمن خیر مقدم و تبریک عید غدیر در خصوص برنامه های سال 96 ادارات و سازمانها و بازرسی هایی که در 6 ماهه اول سال انجام شده بود مطالبی بیان داشت.
وی در ادامه به تشریح برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر و لزوم توجه ادارات به داشتن برنامه در هفته امر به معروف و گسترش یاوران امر به معروف و نهی از منکر و آموزش آنان مطالبی بیان داشت.
در ادامه این جلسه یوسف نبی زاده مسئول روابط عمومی و معاون برنامه ریزی و منابع انسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در خصوص طرح مبلغین و برنامه های صدا و سیما و مطبوعات مطالبی بیان و همچنین به استفاده از  فضای مجازی در گسترش این فریضه اشاره نمود.
وی هماهنگی با روحانیون و ائمه جماعات ادارات و اطلاع رسانی از برنامه ها در طول هفته امر به معروف و نهی از منکر و نصب بنر و پوستر در سطح ادارات و سازمانها و ارتباط مستمر داشتن با مدیر دستگاه و روابط عمومی ها را خواستار شد.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم