خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان شمالی از آغاز طرح بصیرت عاشورایی از 31 شهریور با شعار کرامتنا الشهاده خبر داد.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان شمالی از آغاز طرح بصیرت عاشورایی از 31 شهریور با شعار کرامتنا الشهاده خبر داد. دوشنبه, 20 شهریور 1396

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی،  جلسه ستاد قرارگاه سیدالشهداء(ع) جهت اجرای طرح بصیرت عاشورایی در ماه محرم و صفر و جلسه شورای ستادی با حضور مسولان ستادی اداره کل اوقاف استان برگزار شد.

حجت الاسلام صفری در این جلسه اظهار کرد: طرح بصیرت عاشورایی امسال از 31 شهریور آغاز و تا 28 آبان ماه پایان ماه صفر ادامه می‌یابد و شعار امسال طرح بصیرت عاشورایی "کرامتنا الشهاده" نامگذاری شده است.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان شمالی افزود: موقوفات مرتبط با روضه خوانی و تعزیه امام حسین (ع) در استان به تفکیک شهرستان احصا و جهت هماهنگی و برنامه ریزی جهت اجرای نیت مشخص می‌شود.

وی با بیان پیگیری و معرفی  بقاع مجری طرح بصیرت عاشورایی  بر تشکیل و فعال‌سازی شورای امر به معروف اداره کل و بقاع متبرکه جهت اجرای برنامه‌های هفته امر به معروف و نهی از منکر در دهه اول محرم  و بر تبلیغ و ترویج فرهنگ متعالی وقف در همه برنامه‌ها تاکید کرد.

در این جلسه مقرر شد روابط عمومی در خصوص تبلیغات و اطلاع رسانی و برگزاری نشست خبری با موضوع بصیرت عاشورایی و اجرای نیت در ابتدای طرح  و حضور مدیرکل و مسئولان اوقاف در برنامه‌های صدا وسیما در طول طرح بصیرت عاشورایی  اقدام نماید.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم