امروز : دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

  چهارشنبه, 15 شهریور 1396

  وجوب استفاده از امر به معروف و نهی از منکر در زندگی

   
   نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، ضمن تاكيد بر گسترش فرهنگ حجاب وعفاف در جامعه گفت: امروز مصونیت خانواده ها از معضلات و مسائل فرهنگی تنها با کار یک اداره و نهاد به دست نمی آید و می طلبد همه کسانی که دغدغه امور فرهنگی دارند وارد صحنه شوند.

  به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف ونهی از منکر  به نقل از خبرگزاری پليس،آیت الله "هادی شاهرودی" در مراسم محفل انس با قرآن در جمع کارکنان انتظامی علي آباد و خانواده آنان وظیفه مهم نیروی اتتظامی را برقراری نظم و امنیت در جامعه دانست وگفت: از مجموعه ماموریت هایی که برای پلیس مهم است پیشگیری از جرم است،چرا که وقوع جرایم تامین نظم و امنیت را به خطر می اندازد و آن هم می طلبد که آحاد ملت در هر چه بهتر شدن امنیت با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

  نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری افزود : امنيت و احساس امنيت به عنوان حياتي ترين نياز انسان در زندگي اجتماعي و يک واقعيت عيني و ذهني در حيات اجتماعي افراد محسوب مي شود و پيشرفت و تکامل اجتماعي افراد را در جامعه فراهم مي آورد، لذا در يک جامعه رو به رشد و توسعه يافته تامين نظم وامنيت مطلوب و پايدار از جايگاه ويژه اي برخوردار است.

  آیت الله شاهرودی تاکید کرد:هدف پلیس ايجاد رضايتمندي شهروندان است و بايدتمام سعي و تلاشش بر اين باشد كه با برخورد با هنجارشكنان اجتماعي و برهم زنندگان نظم و امنيت، اين آرامش و شادابي را به مردم هديه دهد.

  نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان در ادامه کارکنان انتظامی را به تقوای الهی در هر شرایط و موقعیت و جدیت در انجام فرائض ديني دعوت كردو گفت: توجه به فريضه امر به معروف ونهي از منكر بايد در زندگي وامورات مد نظر قرار گيرد.

  آیت الله شاهرودی در ادامه سخنان خود ، ضمن تاكيد به گسترش فرهنگ حجاب وعفاف در جامعه گفت: امروز مصونیت خانواده ها از معضلات و مسائل فرهنگی تنها با کار یک اداره و نهاد به دست نمی آید و می طلبد همه کسانی که دغدغه امور فرهنگی را دارند از جمله پلیس وارد صحنه شوند.

  نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری در اين مراسم با تاکيد بر ضرورت توجه به تلاوت، حفظ و عمل به آيات الهي قرآن خاطرنشان کرد: تلاوت قرآن زماني مفيد است که در پي آن عمل به آيات الهي و الگو گرفتن و اجراي آنها در زندگي صورت پذيرد.

  آیت الله شاهرودی گفت : تمسك به نماز و قرآن، گریز از لذت گرایى و مهار حس خود محورى و برترى جویى و بازگشت از قبله دنیاگرایان به سمت و سوى قلب و قبله هستى است.

  نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری در خاتمه این مراسم رسالت قرآن را در دین اسلام هدایت و راهنمایی انسان ها از گناهان دانست و خاطر نشان کرد : قرآن کریم بیش از همه به اصلاح و تربیت انسان ها و سوق دادن آنان به اخلاق و کارهای نیک و جلوگیری از گناه اهتمام ورزیده است .#

  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد نسخه 191

  نشریه راه رشد نسخه 191

  برای دانلود فایل PDF نشریه راه رشد بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:دریافت فایل
  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.