خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

لبیک یا حسین (ع) فقط راهپیمایی کردن نیست ، پیمودن راه سید الشهدا(ع) هم هست

لبیک یا حسین (ع) فقط راهپیمایی کردن نیست ، پیمودن راه سید الشهدا(ع) هم هست چهارشنبه, 15 شهریور 1396

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر در نشست شورای امربه معروف و نهی از منکر حزب موتلفه با معاونت مردم به دولت ستاد برنامه های پیشنهادی این حزب برای راهپیمایی اربعین مطرح شد

 

بومیان رئیس شورای امربه معروف و نهی از منکر حزب موتلفه با بیان اقدامات انجام شده در طول مدت تشکیل این حزب به عنوان یکی از پیشگامان احیاء این واجب فراموش شده اشاره کرد .

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت راهپیمایی عظیم اربعین استفاده کرد بیان داشت حزب موتلفه با احصاء یک سری از مصادیق معروف و منکر آنها را به شکل طرحی با عنوان طریق الحسین (ع) در قالب ارائه به موکب ها و همچنین دست اندرکاران برگزاری راهپیمایی قرارگرفته است ، اشاره کرد و تحقق آنرا منوط به کمک و هم افزایی سایر نهاد ها دراین حوزه دانست . 

ایشان با اشاره به این نکته که در حوزه های فرهنگی به خصوص تحقق امربه معروف و نهی از منکر باید از ظرفیت مردم استفاده وازاین نمایش اقدار شیعه و جهان اسلام به نحوه احسن استفاده کرد ،با اشاره به شعار این طرح که لبیک یا حسین (ع) فقط راهپیمایی کردن نیست ، پیمودن را سیدالشهدا (ع) هم هست ، همه کمک کنند این شعار را به فرهنگ تبدیل کنیم .

در این نشست جناب آقای امینی معاونت مردم به دولت به مردم ستاد هم با بیان اهمیت ظرفیت سیدالشهدا بعنوان اصلی ترین مروجین  امربه معروف و نهی از منکر از فعال کردن قسمت های مختلف معاونت درجهت استفاده از این فضا تاکید کرد .

همچنین علی طهرانی مقدم مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد نیز با بیان اینکه باید در تعیین مصادیق معروف و منکر دقت کرد و در این خصوص باید از نظرات کارشناسان حوزه های اجتماعی و هنری نیز استفاده کردو همچنین بیشتر به فرهنگ سازی توجه کنیم تا نگاه به مصادیق .

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم