خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

کمیسیون امر به معروف و نهی از منکر زنان و خانواده هرمزگان برگزار شد

کمیسیون امر به معروف و نهی از منکر زنان و خانواده هرمزگان برگزار شد دوشنبه, 18 ارديبهشت 1396

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، کمسیون امربه معروف و نهی از منکر زنان و خانواده ستاد استان با هدف تبادل نظر در خصوص تدوین سیاست ها و برنامه های امر به معروف در حوزه زنان و خانواده، برگزار شد.


الهام محمدی مسئول امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان با تأکید بر ظرفیت‌های قانون امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: تلاش داریم از ظرفیت این قانون با رویکرد زنان و خانواده، در راستای تحکیم و تعالی  بنیان خانواده استفاده می‌کنیم.


وی گفت: آسیب شناسی و اولویت بندی معروف ها و منکرات در این کمسیون انجام و سیاستگذاری و تدوین برنامه های امر به معروف و نهی از منکر حوزه زنان و خانواده استان در این کمسیون به بحث گذاشته می شود که امیدواریم اعضاء با حضور فعالانه خود و با یک نگاه فرابخشی و با تجمیع ظرفیت های سازمانی خود طرح و برنامه تاثیرگذاری داشته باشد.


محمدی در ادامه افزود: افزایش مطالبه گری مردم به ویژه زنان و مهارت افزایی آنان در زمینه های مختلف از اهدافی است که در کمسیون دنبال می کنیم ضمن اینکه در ذیل کمسیون کمیته آسیب های اجتماعی تشکیل و به صورت تخصص فعالیت خواهد کرد.


وی گفت: سلامت خانواده در تمامی ابعاد به عنوان یکی از معروف ها مورد تاکید حوزه زنان می باشد که با شناسایی دقیق نیازها،ابزارهای آموزشی، تبلیغی و رسانه ای و مخاطب شناسی صحیح می توانیم مثمر ثمر باشیم.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم