خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

مسؤول امر به معروف سپاه انصارالرضا(ع): مسؤولان با پرهیز از اختلافات از ظرفیت نیروی جوان در کشور استفاده کنند

مسؤول امر به معروف سپاه انصارالرضا(ع): مسؤولان با پرهیز از اختلافات از ظرفیت نیروی جوان در کشور استفاده کنند چهارشنبه, 27 بهمن 1395

مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه انصارالرضا(ع) گفت: مسؤولان با پرهیز از اختلافات از ظرفیت نیروی جوان در کشور استفاده و به فرمایشات امام خامنه‌ای(حفظةالله) گوش فرا دهند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر اسحاق عنایتی در جمع خبرنگاران در سرایان اظهار داشت: رهبری پیامبرگونه امام راحل، وحدت همه اقشار، الطاف خفیه الهی نگاه جهادی به دورن و استفاده از ظرفیت نیروی جوان مومن موجب پیشرفت و توسعه ایران اسلامی در زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی کشور شد.

وی با بیان اینکه نباید به دشمن اعتماد کرد، تصریح کرد: بعد از برجام هم سفره مردم کوچک‌تر شده و هم رسیدگی به محرومان به علاوه اینکه که وضعیت اقتصاد، اشتغال نیز نامطلوب است.

مسؤول امر به معروف و نهی از منکر سپاه پاسداران انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی تأکید کرد: مسؤولان باید از اختلاف پرهیز کنند و استفاده از ظرفیت نیروی جوان، مردم‌داری، عمل به فرمایشات امام و رهبر معظم انقلاب را در دستور کار خود قرار دهند.

منبع: فارس

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم