امروز : چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷

  دوشنبه, 25 بهمن 1395

  حجت الاسلام والمسلمین خطیب: باید فرهنگ به من چه و به تو چه گفتن از بین برود

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر جلسه هماهنگی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر قوه قضاییه با دبیر ستاد امر به معروف با حضور معاون فرهنگی قوه قضاییه ، رییس سازمان حفاظت قوه قضاییه ، رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح  و اعضا و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر زیرمجموعه قوه قضاییه روز گذشته در محل ساختمان قوه قضاییه برگزار شد.

  در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین خطیب رییس سازمان حفاظت اطلاعات قوه قضاییه گفت: درباره امر به معروف و نهی از منکر باید از حرف به سمت عمل برویم وکاری کنیم که اجرای این قانون هم مانند تصویب آن طول نکشد. باید وقت گذاشت و جدیت کنیم تا این قانون عملی شود. چون خود ما بعضا انگیزه این کار را نداریم و خیلی چیز ها برایمان عادی شده اما در مقتضیات کار و جزئیات آن مشکلاتی داریم که شاید در ظاهر به چشم نیاید اما بسیار مهم است. باید آن ها را بیابیم و توجه کنیم.

  وی با اشاره به آمار پرونده های قضایی در سال 94 گفت: اکثر موضوعات پرونده های انتظامی بدرفتاری و بداخلاقی بوده است و نشان می دهد جای امر به معروف و نهی از منکر بسیار خالی است.

  وی ادامه داد: برای این موضوع مهم باید برنامه ریزی کرد و وارد مصادیق و جزئیات و موانع شد. مثلا اختلاط زن و مرد در ادارات مسئله ای ست که وجود دارد و عادی شده یا اینکه به دلیل کمبود بودجه و امکانات گاهی بند نسوان را به یک سرباز می سپاریم. باید فرهنگ به من چه و به تو چه گفتن از بین برود و بتوانیم برخی فرهنگ های غلط را تغییر دهیم تا واقعا بتوانیم به نتیجه برسیم.

  در ادامه جلسه جانشین معاونت قضایی و نظامی ستاد امر به معروف و نهی از منکر به بیان بند های قانونی وظایف شوراهای امر به معروف پرداخت و سپس اعضای جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

  در پایان این جلسه احکام شوراهای امر به معروف و نهی از منکر قوه قضاییه به مسئولین شوراها اهدا شد.

  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری
  راه رشد 186

  راه رشد 186

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.