خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

حجت الاسلام والمسلمین صادقی: قوه قضاییه ضامن اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است

حجت الاسلام والمسلمین صادقی: قوه قضاییه ضامن اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است دوشنبه, 25 بهمن 1395

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر جلسه هماهنگی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر قوه قضاییه با دبیر ستاد امر به معروف با حضور معاون فرهنگی قوه قضاییه ، رییس سازمان حفاظت قوه قضاییه ، رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح  و اعضا و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر زیرمجموعه قوه قضاییه روز گذشته در محل ساختمان قوه قضاییه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکتر صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه و رییس شورای امربه معروف و نهی از منکر این قوه ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این گردهمایی، با اشاره به عظمت و شان حضرت زهرا (س) ایام شهادت این بانوی بزرگوار اسلام را تسلیت گفت.

وی در ادامه با اشاره به زحمات زیادی که ستاد امر به معروف به دبیری حجت الاسلام والمسلمین زرگر در طول سال های متمادی برای تصویب قانون آن کشیده است، گفت: امیدواریم دستگاه قضا در اجرای این قانون که یکی از آرزوهای ما بوده و یکی از فلسفه های تشکیل حکومت اسلامی است با موفقیت عمل کند چون این دستگاه خود ضامن اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است و باید در این مسیر پیشتاز باشد.

وی افزود: این مقوله را باید فراتر از کار های اداری و به عنوان یک کار جهادی ببینیم و با نیت خالص عمل کنیم و تلاش کنیم یک چهره درست و نمایان از امر به معروف و نهی از منکر ارائه کنیم.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم