خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

استاندار گلستان: کارکنان دستگاه‎های دولتی الگوی عفاف و حجاب در جامعه باشند

استاندار گلستان: کارکنان دستگاه‎های دولتی الگوی عفاف و حجاب در جامعه باشند دوشنبه, 25 بهمن 1395

استاندار گلستان گفت: کارکنان دستگاه‎های دولتی باید الگوی عفاف و حجاب در جامعه باشند تا امر به معروف و نهی از منکر عملی در جامعه دیده شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، حسن صادقلو در سومین همایش ملی رابطان ادارات و نهادهای دولتی پلیس گلستان اظهار کرد: امنیت یکی از موضوعات بسیار مهمی است که نه تنها در موضوعات اجتماعی بلکه در آموزه های الهی نیز بر آن تاکید شده است.

وی ادامه داد: به طور قطع امنیت یکی از نعمت‎هایی است که در صورت ورود آسیب به آن متوجه می‎شویم وجود آن چه اهمیتی دارد.

* تداوم امنیت را مدیون شهدای عرصه نظم و امنیت هستیم

استاندار گلستان با اشاره به شهدای عرصه نظم و امنیت خاطرنشان کرد: به طور قطع همانطور که وجود امنیت در کشور را مدیون شهدای هشت سال دفاع مقدس هستیم، تداوم امنیت را مدیون شهدای عرصه نظم و امنیت هستیم که همه ما باید قدردان خانواده همه شهداء باشیم.

صادقلو بر نقش همه سازمان ها و نهادها در تامین نظم و امنیت تاکید کرد و گفت: امنیت یک مقوله چندوجهی است که همه باید در تولید و حتی حفظ امنیت کمک کرده و در این راه نقش آفرین باشند.

وی تاکید کرد: اگر امروز تمامی دستگاه‎ها و اقشار مختلف جامعه می‎توانند به خوبی به اجرای ماموریت‎ها و برنامه ریزی‎های خود در جامعه بپردازند و به مردم خدمت کنند به برکت وجود نظم و امینیت در جامعه است که تمامی نیروهای مسلح بخصوص مجاهدان فی‌سبیل‌الله در نیروی انتظامی با کمک مردم آن را تولید می‎کنند.

* دستگاه‎های اجرایی گلستان برنامه‎های مدون فرهنگی اجرا کنند

استاندار گلستان موضوع امنیت را فرابخشی عنوان و خاطرنشان کرد: همه ما در تمامی دستگاه‎ها به عنوان بدنه تولید، حفظ و گسترش نظم و امنیت محسوب می‎شویم که تک تک آحاد جامعه باید در تداوم و سلامتی این امنیت کوشا باشیم.

صادقلو در بخش دیگری به موضوع اهمیت توجه به عفاف و حجاب در دستگاه‎های اجرایی استان اشاره کرد و گفت: تمامی کارکنان دستگاه‎های دولتی باید در این حوزه الگو باشند.

وی تاکید کرد: اگر کارکنان دستگاه‎های دولتی به عنوان الگو، عفاف و حجاب اسلامی را رعایت کنند قطعا امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گسترش خواهد یافت و نتیجه آن کاهش آسیب اجتماعی و فرهنگ‎سازی در این راستا خواهد بود.

وی در پایان از رابطان دستگاه‎های دولتی خواست تا با مدنظر قراردادن این موضوع، برنامه‎های مدون و فرهنگی مناسبی را در دستگاه های استان اجرا کنند.

منبع: فارس


نظر دادن

چندرسانه ای

"ضد خش" به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

غنیمت فرصت غنیمت فرصت به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

از نگاه علم

«نای سوخته» «نای سوخته» انتشارات تقدیر، کتاب «نای س...

آموزش امر به معروف و نهی از منکر (جلد سوم) آموزش امر به معروف و نهی از منکر (جلد سوم) به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

امربه معروف و نهی از منکر در آیینه اجتهاد امربه معروف و نهی از منکر در آیینه اجتهاد به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

آیا قطع رحم برای امر به معروف جایز است؟ آیا قطع رحم برای امر به معروف جایز است؟ به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه امام علی(ع) امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه امام علی(ع) چکیده: «امر به معروف» و «نهی...

چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر قرآن كريم به كرّات به اهميت اين...