خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

استاندار گلستان: کارکنان دستگاه‎های دولتی الگوی عفاف و حجاب در جامعه باشند

استاندار گلستان: کارکنان دستگاه‎های دولتی الگوی عفاف و حجاب در جامعه باشند دوشنبه, 25 بهمن 1395

استاندار گلستان گفت: کارکنان دستگاه‎های دولتی باید الگوی عفاف و حجاب در جامعه باشند تا امر به معروف و نهی از منکر عملی در جامعه دیده شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، حسن صادقلو در سومین همایش ملی رابطان ادارات و نهادهای دولتی پلیس گلستان اظهار کرد: امنیت یکی از موضوعات بسیار مهمی است که نه تنها در موضوعات اجتماعی بلکه در آموزه های الهی نیز بر آن تاکید شده است.

وی ادامه داد: به طور قطع امنیت یکی از نعمت‎هایی است که در صورت ورود آسیب به آن متوجه می‎شویم وجود آن چه اهمیتی دارد.

* تداوم امنیت را مدیون شهدای عرصه نظم و امنیت هستیم

استاندار گلستان با اشاره به شهدای عرصه نظم و امنیت خاطرنشان کرد: به طور قطع همانطور که وجود امنیت در کشور را مدیون شهدای هشت سال دفاع مقدس هستیم، تداوم امنیت را مدیون شهدای عرصه نظم و امنیت هستیم که همه ما باید قدردان خانواده همه شهداء باشیم.

صادقلو بر نقش همه سازمان ها و نهادها در تامین نظم و امنیت تاکید کرد و گفت: امنیت یک مقوله چندوجهی است که همه باید در تولید و حتی حفظ امنیت کمک کرده و در این راه نقش آفرین باشند.

وی تاکید کرد: اگر امروز تمامی دستگاه‎ها و اقشار مختلف جامعه می‎توانند به خوبی به اجرای ماموریت‎ها و برنامه ریزی‎های خود در جامعه بپردازند و به مردم خدمت کنند به برکت وجود نظم و امینیت در جامعه است که تمامی نیروهای مسلح بخصوص مجاهدان فی‌سبیل‌الله در نیروی انتظامی با کمک مردم آن را تولید می‎کنند.

* دستگاه‎های اجرایی گلستان برنامه‎های مدون فرهنگی اجرا کنند

استاندار گلستان موضوع امنیت را فرابخشی عنوان و خاطرنشان کرد: همه ما در تمامی دستگاه‎ها به عنوان بدنه تولید، حفظ و گسترش نظم و امنیت محسوب می‎شویم که تک تک آحاد جامعه باید در تداوم و سلامتی این امنیت کوشا باشیم.

صادقلو در بخش دیگری به موضوع اهمیت توجه به عفاف و حجاب در دستگاه‎های اجرایی استان اشاره کرد و گفت: تمامی کارکنان دستگاه‎های دولتی باید در این حوزه الگو باشند.

وی تاکید کرد: اگر کارکنان دستگاه‎های دولتی به عنوان الگو، عفاف و حجاب اسلامی را رعایت کنند قطعا امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گسترش خواهد یافت و نتیجه آن کاهش آسیب اجتماعی و فرهنگ‎سازی در این راستا خواهد بود.

وی در پایان از رابطان دستگاه‎های دولتی خواست تا با مدنظر قراردادن این موضوع، برنامه‎های مدون و فرهنگی مناسبی را در دستگاه های استان اجرا کنند.

منبع: فارس


نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم