امروز : شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷

  دوشنبه, 25 بهمن 1395

  استاندار گلستان: کارکنان دستگاه‎های دولتی الگوی عفاف و حجاب در جامعه باشند

  استاندار گلستان گفت: کارکنان دستگاه‎های دولتی باید الگوی عفاف و حجاب در جامعه باشند تا امر به معروف و نهی از منکر عملی در جامعه دیده شود.

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، حسن صادقلو در سومین همایش ملی رابطان ادارات و نهادهای دولتی پلیس گلستان اظهار کرد: امنیت یکی از موضوعات بسیار مهمی است که نه تنها در موضوعات اجتماعی بلکه در آموزه های الهی نیز بر آن تاکید شده است.

  وی ادامه داد: به طور قطع امنیت یکی از نعمت‎هایی است که در صورت ورود آسیب به آن متوجه می‎شویم وجود آن چه اهمیتی دارد.

  * تداوم امنیت را مدیون شهدای عرصه نظم و امنیت هستیم

  استاندار گلستان با اشاره به شهدای عرصه نظم و امنیت خاطرنشان کرد: به طور قطع همانطور که وجود امنیت در کشور را مدیون شهدای هشت سال دفاع مقدس هستیم، تداوم امنیت را مدیون شهدای عرصه نظم و امنیت هستیم که همه ما باید قدردان خانواده همه شهداء باشیم.

  صادقلو بر نقش همه سازمان ها و نهادها در تامین نظم و امنیت تاکید کرد و گفت: امنیت یک مقوله چندوجهی است که همه باید در تولید و حتی حفظ امنیت کمک کرده و در این راه نقش آفرین باشند.

  وی تاکید کرد: اگر امروز تمامی دستگاه‎ها و اقشار مختلف جامعه می‎توانند به خوبی به اجرای ماموریت‎ها و برنامه ریزی‎های خود در جامعه بپردازند و به مردم خدمت کنند به برکت وجود نظم و امینیت در جامعه است که تمامی نیروهای مسلح بخصوص مجاهدان فی‌سبیل‌الله در نیروی انتظامی با کمک مردم آن را تولید می‎کنند.

  * دستگاه‎های اجرایی گلستان برنامه‎های مدون فرهنگی اجرا کنند

  استاندار گلستان موضوع امنیت را فرابخشی عنوان و خاطرنشان کرد: همه ما در تمامی دستگاه‎ها به عنوان بدنه تولید، حفظ و گسترش نظم و امنیت محسوب می‎شویم که تک تک آحاد جامعه باید در تداوم و سلامتی این امنیت کوشا باشیم.

  صادقلو در بخش دیگری به موضوع اهمیت توجه به عفاف و حجاب در دستگاه‎های اجرایی استان اشاره کرد و گفت: تمامی کارکنان دستگاه‎های دولتی باید در این حوزه الگو باشند.

  وی تاکید کرد: اگر کارکنان دستگاه‎های دولتی به عنوان الگو، عفاف و حجاب اسلامی را رعایت کنند قطعا امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گسترش خواهد یافت و نتیجه آن کاهش آسیب اجتماعی و فرهنگ‎سازی در این راستا خواهد بود.

  وی در پایان از رابطان دستگاه‎های دولتی خواست تا با مدنظر قراردادن این موضوع، برنامه‎های مدون و فرهنگی مناسبی را در دستگاه های استان اجرا کنند.

  منبع: فارس


  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری
  راه رشد 186

  راه رشد 186

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.