خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در برنامه طلیعه حضور یافت

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در برنامه طلیعه حضور یافت دوشنبه, 12 مهر 1395

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در روز اول از هفته امر به معروف و نهی از منکر در برنامه طلیعه به تبیین اهمیت اجرای امر به معروف و نهی از منکر و همچنین تشریح برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر پرداخت.

 به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد زرگرروز دوشنبه 12 مهر همزمان با آغاز هفته امر به معروف  و نهی از منکر ساعت 10:30 صبح در برنامه طلیعه که از شبکه قرآن پخش شد شرکت کرد.

وی در مورد اساس قیام امام حسین علیه السلام که امر به معروف و نهی از منکر بود و همچنین اهمیت فریضتین در آیات و روایات با ذکر احادیثی از ائمه گرامی اسلام مطالبی بیان کرد.

وی همچنین در مورد اهمیت نظارت همگانی در نظام اسلام و مسئولیت اجتماعی ونقش مردم در اجرای امر به معروف و نهی از منکرسخنانی ایراد کرد و افزود: وظیفه آحاد مردم است که نقد کنند و نقد پذیر باشند و در مقابل منکرات بی تفاوت نباشند اما تذکر دادن شرایطی دارد که باید به آن توجه کنند.

وی به فعالیتهای ستاد امر به معروف و نهی از منکرنیز اشاره کرد و گفت: گزینش، آموزش ،ساماندهی و استفاده از نیروهای آموزش دیده و ارائه کارت شناسایی به آمران به معروف از جمله اموری است که در این ستاد انجام می گیرد و از گروههای طلایه داران، یاوران معروف، یادآوران معروف و شوراهای امر به معروف سازمانها و وزارتخانه ها مطالبی به سمع و نظر مردم رساند.

وی در مورد برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر گفت: روز اول، زنگ مدرسه ای در تهران با حضور وزیر آموزش پرورش را نواخته است و قراراست مسابقه ای در رابطه با اطلاع رسانی از قانون و احکام فریضتین برگزار شود که سوالات آن در 4 روزنامه کثیر الانتشار چاپ می شود و در روز اربعین به برندگان، سفر عتبات عالیات هدیه می شود.

وی در پایان از پخش نماهنگ تلنگر از سیما ی جمهوری اسلامی ایران خبر داد که مربوط به امر به معروف و نهی از منکر است و در شبکه های مختلف پخش می شود .

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم