خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در برنامه طلیعه حضور یافت

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در برنامه طلیعه حضور یافت دوشنبه, 12 مهر 1395

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در روز اول از هفته امر به معروف و نهی از منکر در برنامه طلیعه به تبیین اهمیت اجرای امر به معروف و نهی از منکر و همچنین تشریح برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر پرداخت.

 به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد زرگرروز دوشنبه 12 مهر همزمان با آغاز هفته امر به معروف  و نهی از منکر ساعت 10:30 صبح در برنامه طلیعه که از شبکه قرآن پخش شد شرکت کرد.

وی در مورد اساس قیام امام حسین علیه السلام که امر به معروف و نهی از منکر بود و همچنین اهمیت فریضتین در آیات و روایات با ذکر احادیثی از ائمه گرامی اسلام مطالبی بیان کرد.

وی همچنین در مورد اهمیت نظارت همگانی در نظام اسلام و مسئولیت اجتماعی ونقش مردم در اجرای امر به معروف و نهی از منکرسخنانی ایراد کرد و افزود: وظیفه آحاد مردم است که نقد کنند و نقد پذیر باشند و در مقابل منکرات بی تفاوت نباشند اما تذکر دادن شرایطی دارد که باید به آن توجه کنند.

وی به فعالیتهای ستاد امر به معروف و نهی از منکرنیز اشاره کرد و گفت: گزینش، آموزش ،ساماندهی و استفاده از نیروهای آموزش دیده و ارائه کارت شناسایی به آمران به معروف از جمله اموری است که در این ستاد انجام می گیرد و از گروههای طلایه داران، یاوران معروف، یادآوران معروف و شوراهای امر به معروف سازمانها و وزارتخانه ها مطالبی به سمع و نظر مردم رساند.

وی در مورد برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر گفت: روز اول، زنگ مدرسه ای در تهران با حضور وزیر آموزش پرورش را نواخته است و قراراست مسابقه ای در رابطه با اطلاع رسانی از قانون و احکام فریضتین برگزار شود که سوالات آن در 4 روزنامه کثیر الانتشار چاپ می شود و در روز اربعین به برندگان، سفر عتبات عالیات هدیه می شود.

وی در پایان از پخش نماهنگ تلنگر از سیما ی جمهوری اسلامی ایران خبر داد که مربوط به امر به معروف و نهی از منکر است و در شبکه های مختلف پخش می شود .

نظر دادن

چندرسانه ای

"ضد خش" به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

غنیمت فرصت غنیمت فرصت به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

از نگاه علم

«نای سوخته» «نای سوخته» انتشارات تقدیر، کتاب «نای س...

آموزش امر به معروف و نهی از منکر (جلد سوم) آموزش امر به معروف و نهی از منکر (جلد سوم) به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

امربه معروف و نهی از منکر در آیینه اجتهاد امربه معروف و نهی از منکر در آیینه اجتهاد به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

آیا قطع رحم برای امر به معروف جایز است؟ آیا قطع رحم برای امر به معروف جایز است؟ به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه امام علی(ع) امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه امام علی(ع) چکیده: «امر به معروف» و «نهی...

چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر قرآن كريم به كرّات به اهميت اين...