خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

عمل به وظیفه خود بهترین معروف است

عمل به وظیفه خود بهترین معروف است چهارشنبه, 31 شهریور 1395

مسئول شورای امر به معروف و نهی از منکر بسیج وزارت نفت اظهار داشت: مسئولیت پذیری یکی از اصلی‌ترین مصادیق معروف است وقتی کسی مسئولیتی را بر عهده می گیرد باید آن را به نحو احسن انجام دهد که خود  یکی از بهترین شیوه‌های امر به معروف است.

 به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر سید تقی عادل مسئول شورای امر به معروف و نهی از منکر بسیج وزارت نفت در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت: کارگروه‌های تخصصی و جلسات متعدد با مسئولین تشکیل و منکرات و معروفاتی که باید در وزارت نفت بومی‌سازی بشود شناسایی شد همچنین نتیجه سایر فعالیت های این شورا که شاید با فعالیت‌هایی که ما در بیرون انجام می‌دادیم متفاوت است ، اولین گردهمایی تخصصی یاوران معروف شده است.

وی افزود: با توجه به ظرفیت بسیج وزارت نفت ، گروه‌های حلقه‌های صالحین در قالب یاوران معروف شکل گرفته  و با تخصصی کردن کار و اجرای آن در مجموعه وزارت نفت به صورت فعال در حال فعالیت هستند  .

وی تصریح کرد: ما برنامه‌ریزی‌های خود را به دوصورت انجام دادیم که ابتدا مصادیق معروف و منکر اداری را شناسایی کرده و سپس در قالب سرفصلی به ستاد امر به معروف و نهی از منکر به واحدهای بسیج سایر ادارات وابسته به وزارت نفت اعلام کرده ایم و مقرر شد در قالب یک برنامه آموزش ضمن خدمت برای  کارکنان وزارت نفت در نظر گرفته شود. بر همین اساس جزوات مرتبط با این موضوع نیز تهیه و تدوین شده که پس از  برنامه‌ریزی انجام شده و ابلاغ از طرف واحد آموزش ، کلاس‌های آموزشی خود را شروع می کنیم .

وی همچنین در خصوص تصویب قانون حمایت از آمرین به  معروف و ناهیان از منکر گفت : قبلاً قانون مدونی در این زمینه وجود نداشت و حمایت از آمران به صورت خوبی انجام نمی‌گرفت اما با تصویب قانون قطعاً دل‌گرمی و پشتوانه خوبی برای بحث آمرین به معروف و ناهیان از منکر به وجود آمده است و با توجه به ساز و کاری که در قانون پیش‌بینی شده می‌توان این قانون را به عنوان پشتوانه خوبی نام برد .  

مسئول شورای امر به معروف و نهی از منکر بسیج وزارت نفت در خصوص شعار امسال هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر ستاد  اظهار داشت: مسئولیت پذیری یکی از اصلی‌ترین مصادیق معروف است وقتی کسی مسئولیتی را بر عهده می گیرد باید آن را به نحو احسن انجام دهد که خود  یکی از بهترین شیوه‌های امر به معروف است، یا وقتی مدیری به وظایف خود به خوبی عمل کند این نیزاز بهترین معروف ها  است.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم