امروز : شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷

  چهارشنبه, 31 شهریور 1395

  عمل به وظیفه خود بهترین معروف است

  مسئول شورای امر به معروف و نهی از منکر بسیج وزارت نفت اظهار داشت: مسئولیت پذیری یکی از اصلی‌ترین مصادیق معروف است وقتی کسی مسئولیتی را بر عهده می گیرد باید آن را به نحو احسن انجام دهد که خود  یکی از بهترین شیوه‌های امر به معروف است.

   به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر سید تقی عادل مسئول شورای امر به معروف و نهی از منکر بسیج وزارت نفت در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت: کارگروه‌های تخصصی و جلسات متعدد با مسئولین تشکیل و منکرات و معروفاتی که باید در وزارت نفت بومی‌سازی بشود شناسایی شد همچنین نتیجه سایر فعالیت های این شورا که شاید با فعالیت‌هایی که ما در بیرون انجام می‌دادیم متفاوت است ، اولین گردهمایی تخصصی یاوران معروف شده است.

  وی افزود: با توجه به ظرفیت بسیج وزارت نفت ، گروه‌های حلقه‌های صالحین در قالب یاوران معروف شکل گرفته  و با تخصصی کردن کار و اجرای آن در مجموعه وزارت نفت به صورت فعال در حال فعالیت هستند  .

  وی تصریح کرد: ما برنامه‌ریزی‌های خود را به دوصورت انجام دادیم که ابتدا مصادیق معروف و منکر اداری را شناسایی کرده و سپس در قالب سرفصلی به ستاد امر به معروف و نهی از منکر به واحدهای بسیج سایر ادارات وابسته به وزارت نفت اعلام کرده ایم و مقرر شد در قالب یک برنامه آموزش ضمن خدمت برای  کارکنان وزارت نفت در نظر گرفته شود. بر همین اساس جزوات مرتبط با این موضوع نیز تهیه و تدوین شده که پس از  برنامه‌ریزی انجام شده و ابلاغ از طرف واحد آموزش ، کلاس‌های آموزشی خود را شروع می کنیم .

  وی همچنین در خصوص تصویب قانون حمایت از آمرین به  معروف و ناهیان از منکر گفت : قبلاً قانون مدونی در این زمینه وجود نداشت و حمایت از آمران به صورت خوبی انجام نمی‌گرفت اما با تصویب قانون قطعاً دل‌گرمی و پشتوانه خوبی برای بحث آمرین به معروف و ناهیان از منکر به وجود آمده است و با توجه به ساز و کاری که در قانون پیش‌بینی شده می‌توان این قانون را به عنوان پشتوانه خوبی نام برد .  

  مسئول شورای امر به معروف و نهی از منکر بسیج وزارت نفت در خصوص شعار امسال هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر ستاد  اظهار داشت: مسئولیت پذیری یکی از اصلی‌ترین مصادیق معروف است وقتی کسی مسئولیتی را بر عهده می گیرد باید آن را به نحو احسن انجام دهد که خود  یکی از بهترین شیوه‌های امر به معروف است، یا وقتی مدیری به وظایف خود به خوبی عمل کند این نیزاز بهترین معروف ها  است.

  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری
  راه رشد 186

  راه رشد 186

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.