خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

در وزارت اقتصاد روی ارتقای کیفیت و عملکرد نظام اداری کار کردیم

در وزارت اقتصاد روی ارتقای کیفیت و عملکرد نظام اداری کار کردیم دوشنبه, 08 شهریور 1395

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت اقتصاد گفت: درونی کردن و نهادینه کردن مفاهیمی همچون امانت داری، ارتقای کارکرد، افزایش راندمان ، می تواند فضای اداری بسیار مثبت و سازنده ای ایجاد کند و در این فضای کاری ، آثار و عملکرد کارکنان باعث بهبود فرایند اقتصادی در کشور می شود.

 به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، حسینی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر وزارت اقتصاد در حاشیه اولین گردهمایی روسای شوراهای امر به معروف و نهی از منکر وزارتخانه ها در وزارت کشور در گفتگو با خبرنگار ما گفت: جلسه امروز هم اندیشی و ارزیابی عملکرد ستاد است که من به عنوان نماینده وزارت اقتصاد در آن شرکت دارم.

وی در مورد بهترین اقدام این وزارتخانه در بحث امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: به طور اصولی در مجموعه وزارت اقتصاد سعی کردیم روی ارتقای کیفیت و عملکرد نظام اداری کار بکنیم.

حسینی افزود: به اعتقاد من معروفی که در حوزه اقتصادی وجود دارد درونی کردن و نهادینه کردن مفاهیمی همچون امانت داری، ارتقای کارکرد، افزایش راندمان است و مجموعه این اقدامات می تواند فضای اداری بسیار مثبت و سازنده ای ایجاد کند و در این فضای کاری ، آثار و عملکرد کارکنان باعث بهبود فرایند اقتصادی در کشور می شود.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت اقتصاد تصریح کرد: موضوع اسراف و تبذیر و کاهش بهره وری به عنوان منکر در این حوزه و در مقابل آن ، ارتقای کارآیی مناسب و افزایش بهره وری به عنوان معروف است.

وی خاطر نشان کرد: در وزارت اقتصاد سعی کرده ایم شکل معروف از جنس سخت به شکل نرم سوق پیدا کند و به سمت نگاه اصلاح نگرش و نهادینه سازی مفاهیم پیش برود که در این رابطه دستاوردی خوبی داشتیم.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم