خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

در وزارت اقتصاد روی ارتقای کیفیت و عملکرد نظام اداری کار کردیم

در وزارت اقتصاد روی ارتقای کیفیت و عملکرد نظام اداری کار کردیم دوشنبه, 08 شهریور 1395

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت اقتصاد گفت: درونی کردن و نهادینه کردن مفاهیمی همچون امانت داری، ارتقای کارکرد، افزایش راندمان ، می تواند فضای اداری بسیار مثبت و سازنده ای ایجاد کند و در این فضای کاری ، آثار و عملکرد کارکنان باعث بهبود فرایند اقتصادی در کشور می شود.

 به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، حسینی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر وزارت اقتصاد در حاشیه اولین گردهمایی روسای شوراهای امر به معروف و نهی از منکر وزارتخانه ها در وزارت کشور در گفتگو با خبرنگار ما گفت: جلسه امروز هم اندیشی و ارزیابی عملکرد ستاد است که من به عنوان نماینده وزارت اقتصاد در آن شرکت دارم.

وی در مورد بهترین اقدام این وزارتخانه در بحث امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: به طور اصولی در مجموعه وزارت اقتصاد سعی کردیم روی ارتقای کیفیت و عملکرد نظام اداری کار بکنیم.

حسینی افزود: به اعتقاد من معروفی که در حوزه اقتصادی وجود دارد درونی کردن و نهادینه کردن مفاهیمی همچون امانت داری، ارتقای کارکرد، افزایش راندمان است و مجموعه این اقدامات می تواند فضای اداری بسیار مثبت و سازنده ای ایجاد کند و در این فضای کاری ، آثار و عملکرد کارکنان باعث بهبود فرایند اقتصادی در کشور می شود.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت اقتصاد تصریح کرد: موضوع اسراف و تبذیر و کاهش بهره وری به عنوان منکر در این حوزه و در مقابل آن ، ارتقای کارآیی مناسب و افزایش بهره وری به عنوان معروف است.

وی خاطر نشان کرد: در وزارت اقتصاد سعی کرده ایم شکل معروف از جنس سخت به شکل نرم سوق پیدا کند و به سمت نگاه اصلاح نگرش و نهادینه سازی مفاهیم پیش برود که در این رابطه دستاوردی خوبی داشتیم.

نظر دادن

چندرسانه ای

"ضد خش" به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

غنیمت فرصت غنیمت فرصت به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

از نگاه علم

«نای سوخته» «نای سوخته» انتشارات تقدیر، کتاب «نای س...

آموزش امر به معروف و نهی از منکر (جلد سوم) آموزش امر به معروف و نهی از منکر (جلد سوم) به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

امربه معروف و نهی از منکر در آیینه اجتهاد امربه معروف و نهی از منکر در آیینه اجتهاد به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

آیا قطع رحم برای امر به معروف جایز است؟ آیا قطع رحم برای امر به معروف جایز است؟ به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه امام علی(ع) امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه امام علی(ع) چکیده: «امر به معروف» و «نهی...

چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر قرآن كريم به كرّات به اهميت اين...