امروز : شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷

  دوشنبه, 25 مرداد 1395

  نقش موثر دستگاههای وزارت اقتصاد در اشاعه امر به معروف و نهی از منکر

   معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد در اولین گردهمایی روسای شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی کشور که در محل وزارت کشور برگزار شد، گفت: مجموعه دستگاههای زیرمجموعه وزارت اقتصاد که به دلیل کارکرد وظیفه ای، بطور مرتبط و رودررو با مردم در ارتباط هستند، نقش موثری در اشاعه امربه معروف و نهی از منکر ایفا می کنند.

   به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، محمد شرفشاهی طی سخنانی با تشریح اقدامات این وزارتخانه در خصوص امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمانهای تابعه این وزارتخانه شامل سازمان امور مالیاتی، بورس، حسابرسی، جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، شرکت سرمایه گذاری خارجی، چاپخانه دولتی، بانکها و بیمه ها از جمله این اقدامات است.

  وی افزود: تشکیل هسته یاوران امر به معروف و نهی از منکر و نیز برگزاری همایش های توجیهی برای یاوران معروف در دستگاههای زیرمجموعه وزارت اقتصاد از دیگر اقدامات این شورا بود.
  شرفشاهی نقدپذیری و پاسخگو بودن مدیران و کارکنان، رعایت قانون و اخلاق مداری و اقتصاد مقاومتی را از جمله موضوعات و مصادیق هسته های یاوران معروف عنوان کرد.
  معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد همچنین برگزاری سخنرانی بصورت مستمر توسط امام جماعت وزارتخانه و دستگاههای تابعه و نیز اطلاع رسانی هفتگی را از دیگر اقدامات شورای امر به معروف و نهی از منکر این وزارتخانه برشمرد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تدوین برنامه راهبردی در وزارت اقتصاد در روزهای نخست کاری دولت تدبیر و امید گفت: شفافیت و سلامت اداری در این برنامه بصورت ویژه مورد توجه قرار گرفت و هر شش ماه یکبار مورد ارزیابی قرار می گیرد.
  شرفشاهی تصریح کرد: برنامه هایی که در وزارت اقتصاد در جهت تعامل با ستاد امر به معروف و نهی از منکر انجام گرفت همکاری با حداکثر توان و ظرفیت داخلی بود و در قالب برنامه راهبردی نیز برنامه هایی برای این منظور گنجانده شده است.

   

  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری
  راه رشد 186

  راه رشد 186

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.