خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

آیت‌الله حسینی بوشهری: آتش به اختیار تنها درقالب امربه معروف و نهی از منکر باید اجرایی شود

آیت‌الله حسینی بوشهری: آتش به اختیار تنها درقالب امربه معروف و نهی از منکر باید اجرایی شود شنبه, 31 تیر 1396

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مسئولین برای اجرایی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری باید براساس مولفه دینی امربه معروف و نهی از منکر عمل کنند.
آیت‌الله حسینی بوشهری عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت و گو با خبرنگار سایت امربه معروف و نهی از منکر درباره ضرورت توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در باب موضوع آتش به اختیار و نسبت آن با موضوع امربه معروف و نهی از منکر اظهارکرد: بدون شک آنچه مقام معظم رهبری درباره موضوع آتش به اختیار مطرح کردند امری ضروری است و تمامی نهادها و مسئولین باید با توجه به این مولفه‌ها در جهت اجرایی کردن این موضوع وارد عمل شوند.
وی افزود: در نظام جمهوری اسلامی ایران که شاخصه اسلامی ملاک و معیار همه چیز است بدون شک برای عینیت بخشیدن به موضوع مهمی چون آتش به اختیار بایداز مولفه‌های دینی چون امربه معروف و نهی از منکر استفاده کرد تا آنچه مدنظر رهبری در این باب است محقق شود.
عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: امروز تمامی راهبردها و رویکردهای لازم در کشورمان توسط تمامی نهادهای مسئول برای اجرایی شدن فریضه امربه معروف و نهی از منکر وجود دارد ولی بدون شک برای تحقق تمامی مطالبات مردم و همچنین آنچه مقام معظم رهبری فرمودند جدیت بیشتری باید به کارگرفته تا بتوانیم به اهداف خود به بهترین شکل ممکن دست پیدا کنیم.
حسینی بوشهری خاطرنشان کرد: مولفه و موضوع آتش به اختیار بدون شک مصداق دقیق اجرایی کردن امر به معروف و نهی از منکر است و باید تمامی اقدامات لازم در این راستا از سوی دستگاه‌های مربوطه صورت گیرد تا آنچه مدنظر رهبری است در جامعه عملیاتی شود.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم