خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

حجت الاسلام سالك : آتش به اختيار مصداق روشن عمل به امر به معروف است

حجت الاسلام سالك : آتش به اختيار مصداق روشن عمل به امر به معروف است شنبه, 17 تیر 1396

عضو جامعه روحانيت مبارز گفت: فرمان آتش به اختيار مقام معظم رهبري مصداق بارز عينيت بخشيدن به امربه معروف و نهي از منكر در جامعه است.
حجت الاسلام احمدسالك عضو جامعه روحانيت مبارز در گفت و گو با خبرنگار سايت امربه معروف و نهي از منكر درباره نسبت طرح آتش به اختيار كه مقام معظم رهبري درباره آن فرمايشاتي داشتند با موضوع امربه معروف و نهي از منكر اظهار كرد: آنچه مقام معظم رهبري درباره موضوع آتش به اختيار در مسائل مختلف از جمله موضوعات فرهنگي مطرح كردند مصداق روشن و بارز اجرايي شدن امر به معروف و نهي از منكر در جامعه است كه بايد در جهت تحقق عيني و عملي آن به بهترين شكل ممكن عمل كرد.
وي تصريح كرد:دستگاه هاي مختلف و مسئول در زمينه تحقق فرمايشات رهبري امروز و در شرايط فعلي بايد در جهت عملي شدن اين موضوع راهكارها و رويكردهاي خود را در حيطه فرهنگي قوي تر و محكم تر كنند كه زمينه براي تحقق كامل اين موضوع ايجاد شود.
عضو جامعه روحانيت مبارز تصريح كرد:زمان و موقعيت فعلي كه ما در آن قرار داريم ايجاب مي كند كه با رويكرد و نگاهي دقيق تر نسبت به گذشته در بحث توجه به امر به معروف و نهي از منكر وارد عمل شويم.
عضو كميسيون فرهنگي مجلس تاكيد كرد:امروز بايد از فرمايشات رهبري در بحث آتش به اختيار و همسويي اين موضوع با امر به معروف و نهي از منكر اقدامات لازم را انجام دهيم تا به آنچه هدف و غايت اين امر مهم است دست پيدا كنيم.
سالك خاطرنشان كرد:تمامي دستگاه هاي اجرايي ما در مقطع فعلي بايد در جهت مشخص كردن مصداق هاي موضوع آتش به اختيار و تعاريف و مصارف مشترك آن با فريضه ديني امربه معروف و نهي از منكر وارد عمل شوند تا انشاالله در اين مسير طبق آنچه رهبري فرمودند پيش رويم.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم