خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

تحقق اقتصاد مقاومتی و اجرای امر به معروف ضروری است

تحقق اقتصاد مقاومتی و اجرای امر به معروف ضروری است شنبه, 29 اسفند 1394

نماینده ولی فقیه در استان البرز  به بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی کشور در گرو تحقق اقتصاد مقاومتی است گفت:

امیدواریم اجرای امر به معروف و نهی از منکر در سال آینده در جلسات استان اهمیت بیشتری داده شود.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر به نقل از خبرگزاری مهر ، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی در آخرین جلسه شورای ادارای استان که عصر سه شنبه در سالن شهدای دولت برگزار شد، مرتفع شدن مشکلات حال حاضر استان را منوط به برنامه ریزی صحیح دانست.
وی در ادامه بر لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی و توجه جدی به این مهم در سال آینده تاکید کرد و گفت: حل مشکلات اقتصادی کشور در گرو تحقق اقتصاد مقاومتی است برای تحقق این مهم که رهبر معظم انقلاب نیز بر آن تاکید فراوان دارند، نیاز است به توان و تولید داخلی توجه شود.
آیت الله حسینی همدانی تصریح کرد: امیدواریم اجرای امر به معروف و نهی از منکر در سال آینده در جلسات استان اهمیت بیشتری داده شود.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه استان البرز دارای ظرفیت های فراوان در بسیاری از حوزه ها است، گفت: در جلسات شورای اداری از مسئولان انتظار می رود که برای تحقق اهداف کلان و توسعه ای استان راهکار ارائه کنند.
آیت الله حسینی همدانی در ادامه سخنان خود ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: امید دارم که با الگو قرار دادن این بانوی بزرگوار اسلام در همه ابعاد زندگی از جمله ابعاد فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در زمره محبان واقعی اهل بیت قرار گیریم.
وی در ادامه به حضور پرشور مردم در انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: مشارکت چشمگیر البرزی ها در انتخابات هفتم اسفندماه جای تشکر و قدردانی دارد.
نماینده ولی فقیه در استان البرز در پایان سخنان خود به وظیفه سنگین نمایندگان مجلس اشاره کرد و گفت: نمایندگان به پشتوانه اعتماد مردم باید درصدد انجام امورات در جهت رفاه حال مردم باشند.
 


نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم