امروز : چهارشنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

  شنبه, 16 ارديبهشت 1396

  هاشمیان:شرکت حداکثری مردم در انتخابات ترس و ناامیدی را در دشمنان ایجاد می‌کند

  سید مهدی هاشمیان معاون "دولت به مردم" ستاد امر به معروف و نهی از منکر در گفت و گو با روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید: "انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّرو ما بانفسهم" خداوند سرنوشت کسی را تغییر نمی دهد مگر اینکه خودش بخواهد.


  وی افزود: این قانون که یکی از پایه های اساسی جهان بینی و جامعه شناسی در اسلام است، در واقع بیانگر این حقیقت است که مقدرات انسانها قبل از هر چیز و هر کسی در دست خود آنها است و هرگونه تغییر و دگرگونی در خوشبختی و بدبختی اقوام در درجة نخست به خود آنها بازگشت می گردد.

   

  هاشمیان تصریح کرد: امروزه مردم در سراسر دنیا بر این باور هستند که جلوگیری از هرگونه هرج و مرج و بی نظمی، و تثبیت صلح و آرامش در جامعه ایجاب می كند كه عده ای به نمایندگی از سوی مردم، اداره امور كشور و تعیین چارچوب اداره آن را بر عهده بگیرند. در كشور های مدعی حكومت مردمی، این عده با حضور مردم و از طرف آنان انتخاب می شوند. درنظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس اصل ششم قانون اساسی "امور كشور باید به اتكای آرای عمومی اداره شود، از راه انتخابات، انتخاب رئیس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شوراها و نظایر اینها، یا از راه همه پرسی در مواردی كه در اصول دیگر این قانون تعیین می گردد. "

   

  معاون "دولت به مردم" ستاد امر به معروف و نهی از منکر ادامه داد: امام خمینی(ره) بنیان گذار کبیر انقلاب نیز با توجه به اهمیت این موضوع است که در خصوص حضور مردم در انتخابات و تعیین سرنوشت خود می فرمایند : عزیزان من که امید نهضت اسلامی به شماست ، در روز تعیین سرنوشت کشور بپاخیزید و به صندوق ها هجوم آورید و آرای خود را در آن ها بریزید. من امیدوارم که ملت شریف ایران در این امر مهم الهی (انتخابات) یکدل و یک جهت در روز انتخابات به سوی صندوق ها هجوم برند و آرای خود را به صندوق ها بریزند.

   

  وی تاکید کرد: از این نکته نیز نباید غافل بود که زندگی در سایه مصونیت، اقتدار کشور را به دنبال خواهد داشت و زمینه دست‌اندازی دشمن به جمهوری اسلامی را کم کرده و امنیت و آرامش را برای کشور و دوستداران انقلاب اسلامی رقم می‌زند؛ همچنین باعث ناامنی دشمنان در عرصه بین‌المللی و عزت و اقتدار و شادمانی دوست داران انقلاب می‌شود. هرچه شرکت مردم در انتخابات بیشتر باشد دامنه امنیتی درون و خارج کشور افزایش پیدا می‌کند و به تبع آن اقتدار جمهوری اسلامی به دوستارانش در خارج از کشور منتقل شده و ترس و ناامیدی و یاس را در دشمنان ایجاد می‌کند.


  هاشمیان در پایان خاطرنشان کرد: به یقین مردم دانا، فهیم مثل همیشه با آگاهی از این واقعیت که آینده کشور به دست آنها رقم خواهد خورد و با حضور تک تک آنهاست که آینده ساخته می شود با حضور حداکثری در پای صندوق های رای بار دیگر حماسه ساخته و باعث افزایش قدرت و اقتدار ملی خواهد شد.

  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  چند رسانه ای

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد نسخه 191

  نشریه راه رشد نسخه 191

  برای دانلود فایل PDF نشریه راه رشد بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:دریافت فایل
  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان


  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.