خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

آیت الله حیدری: تشویق مردم به شرکت در انتخابات امربه معروف به معنای واقعی است

آیت الله حیدری: تشویق مردم به شرکت در انتخابات امربه معروف به معنای واقعی است یکشنبه, 10 ارديبهشت 1396امام جمعه اهواز گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای و تشویق مردم به شرکت در انتخابات امربه معروف به معنای واقعی است.


آیت الله محسن حیدری امام جمعه اهواز در گفت و گو با خبرنگار سایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر درباره ضرورت اهمیت فریضه امربه معروف در عرصه انتخابات اظهارکرد:انتخابات یکی از مهم ترین اتفاقات سیاسی برای همه کشورهای جهان از جمله ایران محسوب می شود پس ضرورت حضور در آن امری واجب است.


وی افزود:در جوامع اسلامی از جمله ایران انتخابات علاوه بر وجه سیاسی از نظر شرعی نیز یک حق بر گردن افراد محسوب می شود پس بدون شک حضور در این فریضه سرنوشت ساز امری مهم است.


امام جمعه اهواز تصریح کرد:حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای و تشویق مردم به شرکت در انتخابات امربه معروف به معنای واقعی است.


حیدری خاطرنشان کرد:ملت ایران به طور حتم به مانند ادوار گذشته باید در راستای حضور در انتخابات در جهت عینیت بخشیدن به فریضه امربه معروف وارد عمل شوند چرا که بزرگان کشور همچون مقام معظم رهبری مردم را به حضور در انتخابات امر کرده اند.
انتهای پیام/

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم