خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

آیت‌الله شبستری: حضور حداکثری مردم در انتخابات با امر به معروف محقق می شود

آیت‌الله شبستری: حضور حداکثری مردم در انتخابات با امر به معروف محقق می شود دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396

امام جمعه تبریز گفت: مسئولان و ائمه جمعه باید مردم را در راستای حضور در پای صندوق‎های رای امر به معروف کنند.
آیت‎الله محسن مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت وگو با خبرنگار سایت ستاد امربه معروف و نهی از منکر درباره ضرورت حضور مردم در پای صندوق‎های رای اظهارکرد: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است از این رو مسئولان و ائمه جمعه باید برای جذب مشارکت مردم در این صحنه وارد عمل شوند.
وی افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات با امر به معروف محقق می شود و استفاده از شیوه امر به معروف از سوی جریانات سیاسی و مسئولان در مقطع فعلی که انتخابات از اهمیت بسیاری برای کشورمان برخوردار است حائز اهمیت است از این رو انتظار می‎رود که اقدامات لازم در این راستا به کار گرفته شود.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق‎های رای گفت: ما اگر بخواهیم به آنچه که مقام معظم رهبری انتظار دارد دست پیدا کنیم باید شیوه‎های لازم را در راستای تحقق این موضوع به کار بگیریم که امر به معروف مردم یکی از آنها است.
آیت‏الله شبستری خاطرنشان کرد: امربه معروف یک شیوه مرسوم در جوامع اسلامی وحتی کشورهای غیراسلامی به منظور جذب مشارکت مردم در عرصه‎های مختلف از جمله انتخابات است پس نباید از آن غفلت کرد از این رو تمامی سازوکارهای تحقق این رویکرد در کشور درآستانه انتخابات از سوی مسئولین باید اتخاذ شود.
انتهای پیام/

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم