خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

حجت الاسلام ابراهیمی: تشویق به شرکت در انتخابات امربه معروف است

حجت الاسلام ابراهیمی: تشویق به شرکت در انتخابات امربه معروف است یکشنبه, 03 ارديبهشت 1396

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: تشویق به شرکت در انتخابات خود یک امر به معروف است و مردم باید در آن حضور پررنگی داشته باشند.
حجت‎الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با خبرنگار سایت ستاد امربه معروف و نهی از منکر اظهارکرد:انتخابات در نظام اسلامی از جمله کشورمان که برپابه اسلام محمدی شکل گرفته است یک امربه معروف است و مردم باید در آن حضور پررنگی داشته باشند.


وی افزود: جریانات و طیف‎های سیاسی در کشورمان طبق روال قانونی باید جریانات سیاسی را برای حضور در پای صندوق‎های رای تشویق کنند روندی که بدون شک در جهت تحقق امر به معروفمردم صورت می‏گیرد.


عضو جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: امربه معروف مردم برای حضور در پای صندوق‎های رای از سوی مسئولین و نهادهای مرتبط به طورحتم در جهت استحکام پایه‎های نظام جمهوری اسلامی ایران و افزایبش قدرت کشورمان تاثیر بسزایی خواهد داشت.


ابراهیمی اظهرکرد: معقوله انتخابات به طورکلی در کشورمان از اهمیت بسزایی برخوردار است از این رو مردم باید با حضور حداکثری خود در پای صندوق‎های رای نسبت به تحقق فرمایشات و امر به معروف ایشان در دعوت از مردم پیرامون حضور در انتخابات وارد عمل شوند.


وی تصریح کرد: حضور پرشور مردم در پای صندوق‎های رای تمامی نقشه‎ها و توطئه‌های دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران علیه کشورمان را خنثی می‎کند.
انتهای پیام/

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم