خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

جانشین معاونت دستگاه‌های نظامی و قضایی ستاد امر به معروف:قانون گرایی مهم ترین معروف انتخابات است

جانشین معاونت دستگاه‌های نظامی و قضایی ستاد امر به معروف:قانون گرایی مهم ترین معروف انتخابات است سه شنبه, 29 فروردين 1396

حسین صیدی جانشین معاونت دستگاه های نظامی و قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی ستاد گفت: با توجه به مسئولیت معاونت ما که مربوط به امور قضایی و نظامی است ایام منتهی به انتخابات را از دو جنبه مهم و قابل توجه می دانیم: که یکی مسئله امنیت انتخابات و دیگری قانونمندی همه جانبه از طرف همه افراد است.


صیدی افزود : انتظار ما هم از کاندیداها و هم دست اندرکاران انتخابات و عوامل وزارت کشور و شورای نگهبان و هم از کلیه مردم این است که در قبل، حین و بعد از انتخابات به قوانین پایبند باشند. این بسیار مهم است که هم در مرحله ثبت نام و اعلام واجدین شرایط و هم در مرحله تبلیغات و هم در رای گیری مر قانون توسط همگان رعایت شود که قانون گرایی مهم ترین معروف انتخاباتی است.


صیدی گفت: با توجه به اینکه دشمنان نظام و آمریکا به صراحت اعلام کرده اند که می خواهند از انتخابات برای ایجاد تفرقه در کشور و تضعیف نظام بهره برتد همه باید هوشیار باشند و با قانون مداری نقشه آنان را ناکام بگذارند. چون درصورت تمکین به قانون دیگر مشکلی نخواهیم داشت.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم