امروز : شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷

  سه شنبه, 25 اسفند 1394

  جاری شدن اسلام در پیکر انقلاب مهم‌ترین دستاورد پیروزی انقلاب است

  نماینده ولی‌فقیه در استان چهار محال و بختیاری گفت: جاری شدن اسلام و دین همچون خون در پیکر انقلاب و کشور ، از مهم ترین دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود

  که این مهم با جمع شدن مظاهر فساد و فحشا از جامعه تا درصد قابل توجهی محقق شد.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر،حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی نکونام، نماینده ولی‌فقیه و رئيس ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان چهار محال و بختیاریدر مورد نقش امر به معروف و نهی از منکر ، در تفکر معمار کبیر انقلاب اسلامی در برابر رژیم استبدادی و دیکتاتوری پهلوی و دستاوردهای انقلاب اسلامی در این 37 سال گفت: جاری شدن اسلام در پیکر انقلاب مهم‌ترین دستاورد پیروزی انقلاب است. پیروزی انقلاب اسلامی ایران در برابرطاغوت و رژیم شاهنشانی ، نتیجه پیوند عملی و عمیق امام و امت با یکدیگر است. در ۱۲ بهمن سال ۱۳۵۷ همه‌ آن حمایت‌ها و اعلام آمادگی‌های قبلی مردم از امام خمینی (ره) و انزجار و بیزاری‌شان از حکومت طاغوت به عمل تبدیل شد و موج عظیم جمعیت در حمایت و استقبال از امام خمینی (ره) به خیابان‌ها آمدند.

  جاری شدن اسلام و دین همچون خون در پیکر انقلاب و کشور ، از مهم ترین دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود و یکی از عمده کارهای انقلاب و امت اسلامی تلاش برای ساری و جاری کردن اسلام در پیکر جامعه بود که این مهم با جمع شدن مظاهر فساد و فحشا از جامعه تا درصد قابل توجهی محقق شد.

  در دوران شاهنشاهی به صورت علنی مراکز فساد و فحشا در کشور ایجاد شده بود اما به برکت انقلاب اسلامی همه مظاهر فساد از جامعه برچیده شد و مظاهر دینی و اسلامی همچون خون در پیگر جامعه جاری شد. آمریکایی ها در قبل از پیروزی انقلاب در این کشور حضور ارباب گونه داشتند و با ظلم و ستمی که در حق مردم روا داشته بودند در تمام امور سیاسی و اجتماعی کشور نقش اصلی ایفا می کردند و اداره تمام کشور به دست آمریکایی ها بود اما به برکت انقلاب اسلامی دست مستکبران از کشور بریده شد.

  ایجاد خودباوری در ملت ، یکی دیگر از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی بود. در دوران طاغوت، آمریکایی ها و نوکران و هم پیمانان آن ها در داخل ، از جمهوری اسلامی و ملت ایران، یک چهره ضعیف و ناتوان که تنها توان مصرف گرایی دارد به جهان القاء و معرفی کرده بودند و این مسئله کاملا خودباوری را از مردم ما گرفته بود به گونه ای که خودم مردم هم باورشان شده بود که هیچ گونه توانمندی ندارند اما امام خمینی (ره) آمد و این خودباوری را به ما آموخت.

  حکومت طاغوت بین مردم و واقعیت دین ما جدایی انداخته بود و اسلام ناب و حقیقی از جامعه رخت بربسته بود و از اسلام تنها یک پوسته و ظاهر به جا مانده بود در حالی که در اسلام ناب ارزش ها و معارف بلندی همچون امر به معروف و نهی از منکر به معنای حقیقی کلمه و عزت بخشی به امت اسلامی وجود دارد که سعادت و کمال انسان را به ارمغان می آورد.

  به برکت اسلام، انقلاب اسلامی به کشور استقلال بخشید و ما را از نوکر بودن رهانید و از ذلت به اوج عزت رساند و ملت ایران را به ملتی متمدن تبدیل کرد که امروز نه تنها در عالم اسلام بلکه در جهان بشری تاثیرگذار است و دنیای استکبار و ابرقدرت ها بر روی انقلاب حساب باز کرده اند و حرف جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک سخن نافذ در جهان مطرح است و استکبار نیز راهی جز شنیدن آن ندارد.

  به برکت انقلاب اسلامی، استقلال کشور به جایی رسیده است که از شخص رهبری انقلاب تا شورای یک روستای چند نفری به وسیله مردم و با حضور در پای صندوق های رأی انتخاب می شود و خود مردم گرداننده امور هستند و در سرنوشت خودشان دخیل و صاحب نظر هستند.

  تمام تلاش دشمن آن است که حرکت روبه جلو انقلاب را متوقف کند و اجازه ندهد این جریان فعال و پویای انقلاب ادامه داشته باشد بنابراین باید تمام جدیت و تلاش مسئولان و مردم ایران آن باشد که توطئه های دشمن را با بصیرت و هوشیاری خنثی و برطرف کند.

  آنها از همان ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تا به امروز هرچه در چنته داشته‌اند، به کار گرفته‌اند تا ملت را ناامید و به اسلام و جمهوری اسلامی بدبین کنند و از صحنه خارج سازند، اما به فضل و نصرت الهی و امدادهای غیبی حضرت حق و ایستادگی و پیوند مردم با ولایت و رهبری این توطئه ها یکی پس از دیگری خنثی شده است.

  دشمن درحال حاضر با تمام وجود در تلاش است که در دولت و مدیریت های جزء کشور و عرصه هایی همچون انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و حتی در بدنه ملت نفوذ پیدا کند.

  دشمن می کوشد با استفاده از شبکه های اجتماعی، در بدنه جامعه نفوذ پیدا کند و بر ذهن و افکار مردم تأثیر بگذارد تا به این وسیله فرهنگ غرب را به کشور باز گرداند و دستاوردهای ۳۷ ساله انقلاب را مخدوش کند

  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری
  راه رشد 186

  راه رشد 186

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.