خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

جاری شدن اسلام در پیکر انقلاب مهم‌ترین دستاورد پیروزی انقلاب است

جاری شدن اسلام در پیکر انقلاب مهم‌ترین دستاورد پیروزی انقلاب است سه شنبه, 25 اسفند 1394

نماینده ولی‌فقیه در استان چهار محال و بختیاری گفت: جاری شدن اسلام و دین همچون خون در پیکر انقلاب و کشور ، از مهم ترین دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود

که این مهم با جمع شدن مظاهر فساد و فحشا از جامعه تا درصد قابل توجهی محقق شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر،حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی نکونام، نماینده ولی‌فقیه و رئيس ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان چهار محال و بختیاریدر مورد نقش امر به معروف و نهی از منکر ، در تفکر معمار کبیر انقلاب اسلامی در برابر رژیم استبدادی و دیکتاتوری پهلوی و دستاوردهای انقلاب اسلامی در این 37 سال گفت: جاری شدن اسلام در پیکر انقلاب مهم‌ترین دستاورد پیروزی انقلاب است. پیروزی انقلاب اسلامی ایران در برابرطاغوت و رژیم شاهنشانی ، نتیجه پیوند عملی و عمیق امام و امت با یکدیگر است. در ۱۲ بهمن سال ۱۳۵۷ همه‌ آن حمایت‌ها و اعلام آمادگی‌های قبلی مردم از امام خمینی (ره) و انزجار و بیزاری‌شان از حکومت طاغوت به عمل تبدیل شد و موج عظیم جمعیت در حمایت و استقبال از امام خمینی (ره) به خیابان‌ها آمدند.

جاری شدن اسلام و دین همچون خون در پیکر انقلاب و کشور ، از مهم ترین دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود و یکی از عمده کارهای انقلاب و امت اسلامی تلاش برای ساری و جاری کردن اسلام در پیکر جامعه بود که این مهم با جمع شدن مظاهر فساد و فحشا از جامعه تا درصد قابل توجهی محقق شد.

در دوران شاهنشاهی به صورت علنی مراکز فساد و فحشا در کشور ایجاد شده بود اما به برکت انقلاب اسلامی همه مظاهر فساد از جامعه برچیده شد و مظاهر دینی و اسلامی همچون خون در پیگر جامعه جاری شد. آمریکایی ها در قبل از پیروزی انقلاب در این کشور حضور ارباب گونه داشتند و با ظلم و ستمی که در حق مردم روا داشته بودند در تمام امور سیاسی و اجتماعی کشور نقش اصلی ایفا می کردند و اداره تمام کشور به دست آمریکایی ها بود اما به برکت انقلاب اسلامی دست مستکبران از کشور بریده شد.

ایجاد خودباوری در ملت ، یکی دیگر از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی بود. در دوران طاغوت، آمریکایی ها و نوکران و هم پیمانان آن ها در داخل ، از جمهوری اسلامی و ملت ایران، یک چهره ضعیف و ناتوان که تنها توان مصرف گرایی دارد به جهان القاء و معرفی کرده بودند و این مسئله کاملا خودباوری را از مردم ما گرفته بود به گونه ای که خودم مردم هم باورشان شده بود که هیچ گونه توانمندی ندارند اما امام خمینی (ره) آمد و این خودباوری را به ما آموخت.

حکومت طاغوت بین مردم و واقعیت دین ما جدایی انداخته بود و اسلام ناب و حقیقی از جامعه رخت بربسته بود و از اسلام تنها یک پوسته و ظاهر به جا مانده بود در حالی که در اسلام ناب ارزش ها و معارف بلندی همچون امر به معروف و نهی از منکر به معنای حقیقی کلمه و عزت بخشی به امت اسلامی وجود دارد که سعادت و کمال انسان را به ارمغان می آورد.

به برکت اسلام، انقلاب اسلامی به کشور استقلال بخشید و ما را از نوکر بودن رهانید و از ذلت به اوج عزت رساند و ملت ایران را به ملتی متمدن تبدیل کرد که امروز نه تنها در عالم اسلام بلکه در جهان بشری تاثیرگذار است و دنیای استکبار و ابرقدرت ها بر روی انقلاب حساب باز کرده اند و حرف جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک سخن نافذ در جهان مطرح است و استکبار نیز راهی جز شنیدن آن ندارد.

به برکت انقلاب اسلامی، استقلال کشور به جایی رسیده است که از شخص رهبری انقلاب تا شورای یک روستای چند نفری به وسیله مردم و با حضور در پای صندوق های رأی انتخاب می شود و خود مردم گرداننده امور هستند و در سرنوشت خودشان دخیل و صاحب نظر هستند.

تمام تلاش دشمن آن است که حرکت روبه جلو انقلاب را متوقف کند و اجازه ندهد این جریان فعال و پویای انقلاب ادامه داشته باشد بنابراین باید تمام جدیت و تلاش مسئولان و مردم ایران آن باشد که توطئه های دشمن را با بصیرت و هوشیاری خنثی و برطرف کند.

آنها از همان ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تا به امروز هرچه در چنته داشته‌اند، به کار گرفته‌اند تا ملت را ناامید و به اسلام و جمهوری اسلامی بدبین کنند و از صحنه خارج سازند، اما به فضل و نصرت الهی و امدادهای غیبی حضرت حق و ایستادگی و پیوند مردم با ولایت و رهبری این توطئه ها یکی پس از دیگری خنثی شده است.

دشمن درحال حاضر با تمام وجود در تلاش است که در دولت و مدیریت های جزء کشور و عرصه هایی همچون انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و حتی در بدنه ملت نفوذ پیدا کند.

دشمن می کوشد با استفاده از شبکه های اجتماعی، در بدنه جامعه نفوذ پیدا کند و بر ذهن و افکار مردم تأثیر بگذارد تا به این وسیله فرهنگ غرب را به کشور باز گرداند و دستاوردهای ۳۷ ساله انقلاب را مخدوش کند

نظر دادن

چندرسانه ای

رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

غنیمت فرصت غنیمت فرصت به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

یا حسن بن علی العسکری یا حسن بن علی العسکری هشتم ربیع الاول شهادت یازدهمین...

از نگاه علم