خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ شود

امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ شود سه شنبه, 25 اسفند 1394

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ شود،  ازدواج ، طلاق نمی شود ، پوشش ، تبدیل به بی حیایی نمی گردد، 

ارتباطات،  گناه آلود نخواهد شد، اقتصاد به نزول و حرام آغشته نمی شود و سیاست به ریا و تزویر آلوده نمی گردد. اما به جای این منکرها، معروف های قشنگی، جایگزین خواهد شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ، حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری، در حاشیه سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در مورد ترویج و ضرورت اجرای امر به معروف و نهی از منکر گفت: هر کس معتقد به صیانت جمعی جامعه است و حفاظت و هدایت جمعی را نیاز دارد حتما امر به معروف و نهی از منکر را دنبال می کند.

وی افزود: هر کس معتقد است که باید عطر معروف را در همه جامعه پخش و از تعفن منکر جلوگیری کرد ، باید امر به معروف و نهی از منکر را ترغیب نماید و حتی برایش مال ، جان و آبرو بگذارد .

ماندگاری تصریح کرد: این فریضه الهی قابل مقایسه با سایر فرایض نیست و مانند دریا در مقابل نهر است. ما امید داریم کلام نورانی ائمه معصوم (علیها السلام ) را همه بفهمند و به تعبیر حضرت آقا این واجب فراموش شده را زنده نگهدارند.

این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: اگر امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ شود،  ازدواج ، طلاق نمی شود ، پوشش ، تبدیل به بی حیایی نمی گردد،  ارتباطات،  گناه آلود نخواهد شد، اقتصاد به نزول و حرام آغشته نمی شود و سیاست به ریا و تزویر آلوده نمی گردد. اما به جای این منکرها، معروف های قشنگی، جایگزین خواهد شد.

نظر دادن

چندرسانه ای

رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

غنیمت فرصت غنیمت فرصت به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

یا حسن بن علی العسکری یا حسن بن علی العسکری هشتم ربیع الاول شهادت یازدهمین...

از نگاه علم