خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ شود

امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ شود سه شنبه, 25 اسفند 1394

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ شود،  ازدواج ، طلاق نمی شود ، پوشش ، تبدیل به بی حیایی نمی گردد، 

ارتباطات،  گناه آلود نخواهد شد، اقتصاد به نزول و حرام آغشته نمی شود و سیاست به ریا و تزویر آلوده نمی گردد. اما به جای این منکرها، معروف های قشنگی، جایگزین خواهد شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ، حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری، در حاشیه سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در مورد ترویج و ضرورت اجرای امر به معروف و نهی از منکر گفت: هر کس معتقد به صیانت جمعی جامعه است و حفاظت و هدایت جمعی را نیاز دارد حتما امر به معروف و نهی از منکر را دنبال می کند.

وی افزود: هر کس معتقد است که باید عطر معروف را در همه جامعه پخش و از تعفن منکر جلوگیری کرد ، باید امر به معروف و نهی از منکر را ترغیب نماید و حتی برایش مال ، جان و آبرو بگذارد .

ماندگاری تصریح کرد: این فریضه الهی قابل مقایسه با سایر فرایض نیست و مانند دریا در مقابل نهر است. ما امید داریم کلام نورانی ائمه معصوم (علیها السلام ) را همه بفهمند و به تعبیر حضرت آقا این واجب فراموش شده را زنده نگهدارند.

این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: اگر امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ شود،  ازدواج ، طلاق نمی شود ، پوشش ، تبدیل به بی حیایی نمی گردد،  ارتباطات،  گناه آلود نخواهد شد، اقتصاد به نزول و حرام آغشته نمی شود و سیاست به ریا و تزویر آلوده نمی گردد. اما به جای این منکرها، معروف های قشنگی، جایگزین خواهد شد.

نظر دادن

چندرسانه ای

"ضد خش" به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

غنیمت فرصت غنیمت فرصت به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

از نگاه علم

«نای سوخته» «نای سوخته» انتشارات تقدیر، کتاب «نای س...

آموزش امر به معروف و نهی از منکر (جلد سوم) آموزش امر به معروف و نهی از منکر (جلد سوم) به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

امربه معروف و نهی از منکر در آیینه اجتهاد امربه معروف و نهی از منکر در آیینه اجتهاد به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

آیا قطع رحم برای امر به معروف جایز است؟ آیا قطع رحم برای امر به معروف جایز است؟ به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه امام علی(ع) امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه امام علی(ع) چکیده: «امر به معروف» و «نهی...

چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر چهل حدیث امر به معروف و نهی از منکر قرآن كريم به كرّات به اهميت اين...