خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

آیت الله شبستری: امربه معروف و نهی از منکر جزء جدانشدنی انقلاب است

آیت الله شبستری: امربه معروف و نهی از منکر جزء جدانشدنی انقلاب است یکشنبه, 17 بهمن 1395

عضومجلس خبرگان رهبری گفت:فریضه امر به معروف و نهی از منکر جزجدانشدنی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است.
آیت الله محسن مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر درباره اهمیت ونقش فریضه امربه معروف و نهی از منکر در پیروزی انقلاب اسلامی اظهارکرد:به طورکلی انقلاب اسلامی ایران برپایه امربه معروف و نهی از منکر شکل گرفته است چرا که اگر امربه معروف ونهی ازمنکر امام خمینی(ره) به ملت ایران در زمان رژیم ستم شاهی درجهت مبارزه با ظلم نبود انقلابی شکل نمی گرفت.
وی افزود:انقلاب اسلامی ایران حرکتی خودجوش و برپایه اندیشه و ارکان اسلام ناب محمدی بود از این رو در وقوع آن تمامی اصول اسلام نقش داشتند.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امربه معروف و نهی از منکر جزجدانشدنی تاریخ انقلاب است تاکیدکرد:همه ملت ایران به خصوص کسانی که در تاریخ انقلاب حضور داشتند به خوبی می دانند که انقلاب براساس عمل به فریضه امربه معروف ونهی از منکر صورت گرفت.
شبستری تصریح کرد:امروز نیز به پشتوانه قرارداشتن اصول اسلام در جامعه ایران همچنان باید نگاه مسئولین و ملت ما براساس آموزه های اسلام همچون امربه معروف و نهی از منکر قرار گیرد.
وی تاکید کرد:انقلاب ما برگرفته از نام اسلام و آموزه های آن است از این رو براین اساس کشور ما باید با محوریت این آموزه ها از جمله امربه معروف و نهی از منکر اداره شود.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم