خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

حجت‌الاسلام سالک: انقلاب اسلامی برپایه امر به معروف و نهی از منکر شکل گرفت

حجت‌الاسلام سالک: انقلاب اسلامی برپایه امر به معروف و نهی از منکر شکل گرفت سه شنبه, 12 بهمن 1395

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: انقلاب اسلامی ایران برپایه امربه معروف ونهی از منکر و فرمایشات امام خمینی (ره) شکل گرفت.
حجت‌الاسلام احمد سالک عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر درباره تاثیرامر به معروف و نهی از منکر در پیروزی انقلاب اسلامی اظهارکرد: بدون شک یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهم و تاثیرگذاری داشت فریضه امر به معروف و نهی از منکر بود.
وی افزود: فرمایشات و بیاناتی که در طول جریان انقلاب تا پیروزی آن در سال 57 رخ داد بدون شک در قالب امر به معروف و نهی از منکر صورت گرفت زیرا امام خمینی با انجام این امر ملت ایران را هوشیار کرد و مقدمات یک انقلاب عظیم را فراهم کرد.
عضو جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: امربه معروف و نهی از منکر یکی از استوانه‌های اصلی در راستای پیروزی حق بر باطل در نهضت انقلاب اسلامی بود و به هیچ وجه نمی‌توان آن را کتمان کرد.
سالک خاطرنشان کرد: بدون شک امروز و بعد از گذشت قریب به سی و هفت سال از نقلاب اسلامی این روش و جریان فکری باید در کشورمان و به خصوص نسل جوان حاکم باشد که رمز پیروزی و استواری انقلاب ما تحقق امربه معروف و نهی از منکر بوده است.
وی تاکیدکرد: در جریان پیروزی انقلاب اسلامی همواره بزرگان و روحانیونی وجو داشتند که مردم را به مسیرهای روشن و درست در جهت مبارزه با ظلم و ستم رژیم شاهنشاهی هدایت می‌کردند روندی که امروز نیز باید در کشورمان پیرامون مبارزه با عیادی ظلم در منطقه خاورمیانه از جمله داعش صورت گیرد.
عضو جامعه روحانیت مبارز در پایان خاطرنشان کرد: بهترین روش و مسلکی که امروز می‌تواند در جهت پیشبرد و تحقق اهدافمان در بعد بین‌المللی و داخلی تاثیرگذار باشد و مسئولان روحیه پذیرش اشتباه‌های خود را داشته باشند بدون شک اتخاذ و اجرای فریضه امربه معروف ونهی از منکر خواهد بود.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم