خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

ما دچار پرادوکس شده ایم

ما دچار پرادوکس شده ایم شنبه, 22 آبان 1395

سبحانی فر با بیان اینکه ما دچار پارادوکس بدی در جامعه شده ایم گفت: امر به معروف و نهی از منکر را باید از خود شروع کنیم و در همه زمینه ها آن را انجام دهیم.

 به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی زا منکر، سبحانی فر نماینده مردم سبزوار و جفتای و جوین و خوشاب در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات در گفتگو با خبرنگار ستاد با بیان اینکه متاسفانه اخلاق در جامعه کمرنگ شده است گفت: امروزه دروغ گفتن، اجحاف و بی توجهی به حقوق مردم و ... نهادینه شده  و امر به معروف و نهی از منکر کار سختی است.

وی افزود: بحث امر به معروف و نهی از منکر فقط در مورد تذکر به بد حجابی نیست و اینکه اخلاقمان را درست کنیم و دروغ نگوییم بلکه از آنجایی که برخی مفاسد ریشه دوانده، در همه زمینه ها باید امر به معروف و نهی از منکر کنیم و ریشه ای ناهنجاری ها را حل کنیم.

سبحانی فر با بیان اینکه در خانواده ها مشکل داریم اظهار داشت: فرزند از پدر و زن از شوهر تبعیت نمی کند و هر چند به واقع حرف میزنند اما گوش نمی کنند بنا بر این ما دچار پارادوکس بدی در جامعه شده ایم که انسان واقعا غصه می خورد.

این نماینده ملت تصریح کرد: هر کس باید از خودش امر به معروف و نهی از منکر را شروع کند و هر آگاهی در این زمینه دارد به میدان عمل بیاورد.

 

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم