خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

از ماموریتهای راهور امنیت اخلاقی است

از ماموریتهای راهور امنیت اخلاقی است چهارشنبه, 12 آبان 1395

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی از تعامل ناجا با ستاد امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و گفت: برخورد با موارد آلودگی صوتی ، مزاحمت نوامیس و دوردور و ... از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است.

 به گزارش خبرنگار روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، سردار تیمور حسینی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی در حاشیه افتتاح 70 پروژه عمرانی ترافیکی زیست محیطی فرهنگی اجتماعی منطقه 21 تهران که با حضور دکتر قالیباف ، حجت الاسلام ناصحی، حجت الاسلام صادق زاده و جمعی از خانواده های شهدا برگزار شد در پاسخ به نحوه همکاری راهور با ستاد در زمینه اجرای امر به معروف و نهی از منکرگفت: یکی از ماموریتهایی که به راهنمایی و رانندگی واگذار شده است مسائل مرتبط با امنیت اخلاقی است.

وی در ادامه افزود: بخشی از مسائل امنیت اخلاقی مرتبط با خودرو انجام می شود از جمله آنها آلودگی صوتی ، مزاحمت نوامیس و دوردور و غیره می باشد که جزو وظایف ذاتی ما است و ماموریت داریم که آنها را اجرا کنیم و برخورد با این موارد که دغدغه مردم است به نوعی مباحث مربوط به امر به معروف و نهی از منکر است.

حسینی همچنین گفت: پلیس همواره آمادگی دارد که همکاری و تعامل لازم را با ستاد امر به معروف و نهی از منکر داشته باشد و اجرای ماموریتهایش نیز در همین راستا است.

نظر دادن

چندرسانه ای

رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود رونمایی از فیلم کوتاه شرمساری + لینک دانلود به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

غنیمت فرصت غنیمت فرصت به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی پوستر دهه فجر انقلاب اسلامی به گزارش روابط عمومی ستاد امر...

یا حسن بن علی العسکری یا حسن بن علی العسکری هشتم ربیع الاول شهادت یازدهمین...

از نگاه علم