خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

از ماموریتهای راهور امنیت اخلاقی است

از ماموریتهای راهور امنیت اخلاقی است چهارشنبه, 12 آبان 1395

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی از تعامل ناجا با ستاد امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و گفت: برخورد با موارد آلودگی صوتی ، مزاحمت نوامیس و دوردور و ... از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است.

 به گزارش خبرنگار روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، سردار تیمور حسینی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی در حاشیه افتتاح 70 پروژه عمرانی ترافیکی زیست محیطی فرهنگی اجتماعی منطقه 21 تهران که با حضور دکتر قالیباف ، حجت الاسلام ناصحی، حجت الاسلام صادق زاده و جمعی از خانواده های شهدا برگزار شد در پاسخ به نحوه همکاری راهور با ستاد در زمینه اجرای امر به معروف و نهی از منکرگفت: یکی از ماموریتهایی که به راهنمایی و رانندگی واگذار شده است مسائل مرتبط با امنیت اخلاقی است.

وی در ادامه افزود: بخشی از مسائل امنیت اخلاقی مرتبط با خودرو انجام می شود از جمله آنها آلودگی صوتی ، مزاحمت نوامیس و دوردور و غیره می باشد که جزو وظایف ذاتی ما است و ماموریت داریم که آنها را اجرا کنیم و برخورد با این موارد که دغدغه مردم است به نوعی مباحث مربوط به امر به معروف و نهی از منکر است.

حسینی همچنین گفت: پلیس همواره آمادگی دارد که همکاری و تعامل لازم را با ستاد امر به معروف و نهی از منکر داشته باشد و اجرای ماموریتهایش نیز در همین راستا است.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم