خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

کتاب سوم آموزش امر به معروف و نهی از منکر منتشر شد

کتاب سوم آموزش امر به معروف و نهی از منکر منتشر شد دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396

کتاب سوم آموزش امر به معروف و نهی از منکر نوشته استاد محمداسحاق مسعودی از سوی پژوهشکده امر به معرف و نهی از منکردر بیست و چهار درس توسط نشر معروف منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر؛ اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر از منظر آیات قرآن و روایات امر پوشیده نیست؛ مضافا این فریضه به حکم عقل و فطرت، موجب اصلاح رفتارهای فردی و اجنماعی می شود و در نهایت امت اسلام راه به صلاح و سداد می برد.

سؤال قابل طرح این که با وجود این همه اهمیت علت سهل انگاری بسیاری بلکه قریب به اتفاق افراد نسبت به ادای این وظیفه الاهی چیست؟

به راستی چرا برخی در برابر انجام منکرات(ویا ترک واجبات) بی تفاوتند و واکنشی در جهت جلوگیری از آن، نشان نمی دهند؟

کتاب پیشرو به عنوان کتاب سوم ویژه آموزش آمران و ناهیان به این سوال و بسیاری از پرسش های که درباره امر به معروف و نهی از منکر در ذهن مخاطبین می باشد پاسخ قابل توجهی داده است.

در همین زمینه کتاب سوم آموزش امر به معروف و نهی از منکر نوشته استاد محمداسحاق مسعودی از سوی پژوهشکده امر به معرف و نهی از منکردر بیست و چهار درس توسط نشر معروف منتشر شد.

علاقه‌مندان برای خرید این کتاب و دیگر آثار پژوهشکده نیز می‌توانند به فروشگاه مجازی فرهنگسرای معروف به آدرس www.shop.fmaroof.ir مراجعه کرده یا با شماره تماس ۷۷۳۳۹۳۳-۰۲۵۳ تماس بگیرند.

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم