امروز : دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

  چهارشنبه, 04 بهمن 1396

  ایثار و فداکاری سلاح زنان در تحکیم بنیان خانواده هاست

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، مریم پوریامین در همایش «زن بلوچ، بانوی مهر و صبر» در زاهدان اظهار داشت: قهرمانی زنان و مردان سیستانی و بلوچستانی در پاسداری از مرز‌های شرقی ایران اسلامی قابل تقدیر است.
  جانشین اداره کل امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: فروتنی و صبر مردم سیستان و بلوچستان با وجود دست و پنجه نرم کردن با کم آبی، خشکسالی و مشکلات اقتصادی جای قدردانی فراوان دارد.
  وی تصریح کرد: بررسی آمار‌ها نشان می‌دهد ۱۹ درصد از جمعیت زنان بسیستان و بلوچستان بین ۲۰ تا ۲۴ سال سن دارند که می‌توان از این ظرفیت به عنوان سرمایه بسیار خوبی برای نقش آفرینی در اقتصاد خانواده و بخش‌های مختلف جامعه بهره گرفت.
  وی گفت: با توجه به شایستگی بالای زنان سیستانی و بلوچستانی لازم است از آنان بیش از پیش در عرصه مدیریتی استفاده کرد.
  پوریامین افزود: بررسی‌های نشان می‌دهد وقتی دنیای غرب بعد از رنسانس باور‌های قدیم خود را کنار گذاشت و روز به روز به فناوری‌های جدید روی آورد و دچار عارضه مدرنیسم شد به پوچ گرایی رسید و پس از آن شاهد دوران پسامدرنیسم یا همان ولنگاری انسان هستیم.
  وی ادامه داد: این روند نشان می‌دهد در دنیای غرب با دورشدن از اعتقاد به خداوند در مرحله نخست بنیان خانواده از هم گسسته شد و پس از آن به تدریج آمار همجنس گرایی، ازدواج با حیوانات و ازدواج با خود افزایش یافت.
  وی اظهار داشت: خدا را باید شاکر باشیم فرامین موجود در دین اسلام مانع از نابودی بنیان خانواده‌ها و شکل گیری روند پوچ گرایی دنیای غرب در میان مسلمانان شده است.
  وی تاکید کرد: امروز جهان اسلام عرصه مبارزه ناخواسته با دشمنان است و باید با هوشیاری مانع از تحقق اهداف تفرقه افکنانه دشمن در ایجاد اختلاف میان قومیت‌ها و مذاهب تشیع و تسنن شویم.
  جانشین اداره کل امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به جایگاه بالای زنان در ایران اسلامی گفت: زنان ، موقعیت محوری در خانواده دارند و ایثار و فداکاری سلاح آنان در تحکیم بنیان خانواده هاست.
  پوریامین افزود: زن و شوهر در دنیای امروز نباید از هم دور باشند، زیرا توطئه دشمنان از همین مرحله آغاز می‌شود باید تلاش کرد محبت از دست رفته در خانواده به دلیل استفاده از فناوری‌های مدرن بازگردانده شود و نقش زنان در این مساله از همه کلیدی‌تر است.
  وی اظهار داشت: در ستاد امر به معروف و نهی از منکر وظیفه داریم افراد خانواده را به مهربانی، عاطفه، وفاداری و وفای به عهد سوق دهیم و آنان را از دروغ، تهمت و منکرات دور کنیم.
   شماری از بانوان محقق سیستان و بلوچستان که مقالات ارسالی آنان در این همایش برتر شناخته شد مورد تقدیر قرار گرفتند.

  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  چند رسانه ای

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد نسخه 191

  نشریه راه رشد نسخه 191

  برای دانلود فایل PDF نشریه راه رشد بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:دریافت فایل
  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.