امروز : دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

  چهارشنبه, 04 بهمن 1396

  بانوان در تربیت فرزندان معروفها را رعایت می کنند

  جانشین اداره کل امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر در نشست منطقه 5 که مشاوران امور زنان ستادهای استانهای خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، هرمزگان، سیستان بلوچستان و یزد حضور داشتند گفت: همه بانوان در تربیت فرزندان خود معروفها را رعایت می کنند.
  پوریامین در نشست کمیسیون امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در سیستان و بلوچستان برگزار شد با اشاره به این مطلب که امر به معروف امر به خوبی هاست و آنچه که همه در خانواده هاشان انجام می دهند برگرفته از مهربانی و عاطفه و وفای به عهد است گفت: امر به معروف عمل به نیکی ها و عمل صالح است و امروزه همه بانوان در تربیت فرزندان خود این معروف را رعایت می کنند.
  پور یامین ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، شناسایی ظرفیت آن، کمک به تشکیل جمعیت های ستاد های مردمی فعال، حمایت همه جانبه ، حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر،پیگیری مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در ارتباط با همکاری ستاد در خصوص راهکارهای اجرای عفاف و حجاب، ارائه گزارش سالانه به مقام معظم رهبری را از برنامه های اجرایی امور زنان و خانواده ستاد امربه معروف و نهی از منکر کشور در حوزه امر به معروف و نهی از منکر برشمرد.
    وی در ادامه ارائه راهکاریهای موثر و اثر بخش در اجرای برنامه های ستاد در حیطه زنان و خانواده، آسیب شناسی امر به معروف و نهی از منکر در حوزه زنان و خانواده ، ارائه پیشنهاد اولویت های معروف و منکر در این حوزه، ارائه مشاره و سیاست های اثر بخش در اجرای برنامه ها جذب مشارکتی و استفاده از توان تشکل ها و نهادها برای پیشبرد اهداف حوزه زنان و خانواده را از عمده فعالیتهای کمیسیون امور زنان و خانواده عنوان کرد و گفت:کمیسیون امور زنان و در استانها باید دبیرخانه تشکیل داده و با تهیه کتابچه افراد عضو کمیسیون خود را طبق قانون انتخاب کرده و با نامه نگاری، افراد این کمیسیون را در جلسات دعوت و جلسات را به طور مستمر در استانها اجرا کند.
  وی ضمن ارائه آیین نامه برگزاری جلسات کمیسیون در تهران به مشاوران امور زنان و خانواده استانهای مدعو از آنان خواست جلسات کمیسیون را به شکل جدی برگزار کنند و تبادل تجربیات با مشاوران امور زنان و خانواده دستگاهها داشته باشند.
  وی افزود: تشکیل جلسات کمیسیون برای پیشبرد اهداف ستاد امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم است. و طبق قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر اعضای کمیسیون تلاش جدی برای استمرار این جلسات در استانها داشته باشند.

  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  چند رسانه ای

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد نسخه 191

  نشریه راه رشد نسخه 191

  برای دانلود فایل PDF نشریه راه رشد بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:دریافت فایل
  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.