امروز : دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

  چهارشنبه, 27 دی 1396

  قرارگاه مشترک عفاف و حجاب بین جبهه فرهنگی عفاف و حجاب کشور و امور بانوان ستاد استان تهران تشکیل می‌گردد.

  اولین نشست هم اندیشی مسئولین امور بانوان شهرستان های استان تهران با جبهه فرهنگی حجاب و عفاف برگزار گردید. در این جلسه که با حضور مسئولین امور بانوان شهرستان های استان تهران، دبیرکل جبهه و معاونین در محل آن جبهه برگزار گردید، معاونت طرح و برنامه جبهه فرهنگی عفاف و حجاب گزارشی از نحوه شکل گیری و فعالیت های جبهه ارائه کرد. طبق گزارش آقای ترسلی، 350 انجمن حجاب و عفاف به عنوان اتحادیه مشغول به کار هستند که بر این موضوع واحد متمرکز عمل می کنند. از مهم ترین فعالیت های  جبهه، پروژه رصد نمای ملی است که در زمینه شناسایی تولیدات حجاب و عفاف متمرکز است. 14 هزار محصول در این خصوص شناسایی شده و 1300 عنوان کتاب در زمینه حجاب تا به حال تدوین گردیده است. برگزاری 16 نمایشگاه با مخاطبین و گروه های مختلف از دیگر فعالیت های جبهه فرهنگی به شمار می رود.
  در ادامه خانم دکتر مصلحی مسئول امور بانوان استان تهران ضمن اعلام آمادگی ستاد امر به معروف استان تهران جهت همکاری نزدیک با جبهه فرهنگی حجاب و عفاف گزاش مختصری از فعالیت های امور بانوان ارائه کرد.
  در ادامه حجت الاسلام دعایی دبیر کل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف به تشریح ضرورت امر به معروف و نهی از منکر و اهمیت آن از دیدگاه شرع مقدس پرداخت. ایشان چهل راهبرد فعال سازی فرهنگ حیا و عفاف را در دستور اقدام جبهه با رویکرد سلبی و ایجابی مورد تاکید قرار داد. ایشان با توجه به قوانین تصویب شده در خصوص حیاو حجاب مطالبه‌گری اجرای قوانین را یکی از اهداف جبهه برشمرد. در ادامه ایشان  با استقبال از همکاری دو جانبه بین امور بانوان  ستاد استان تهران و جبهه فرهنگی حجاب و عفاف در خصوص فعال سازی نمایندگی های جبهه فرهنگی حجاب و عفاف در شهرستان های استان تهران، ثبت ساختار شهرستان و پشتیبانی معنوی جبهه از ستادهای امر به معروف شهرستان های  استان تهران و همچنین فعال سازی مانورهای اجتماعی خانم های محجبه در شهرستان های استان تهران و شهر تهران به تبیین نکاتی پرداخت.
  همچنین تشکیل یک قرارگاه مشترک عملیات فی مابین جبهه فرهنگی حجاب و عفاف و ستاد امر به معروف استان تهران با محوریت مطالبه ناصحانه مورد توافق قرار گرفت.
  در پایان سردار روزبهانی از بنیاد عفاف و حجاب کشور آمادگی بنیاد جهت مساعدت به جبهه فرهنگی حجاب و ستاد استان تهران را اظهار کرد.

  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  چند رسانه ای

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد نسخه 191

  نشریه راه رشد نسخه 191

  برای دانلود فایل PDF نشریه راه رشد بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:دریافت فایل
  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.