امروز : چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷

  دوشنبه, 27 آذر 1396

  هفدهمین جلسه کمیسیون امر به معروف و نهی از منکر زنان و خانواده برگزار شد

  در هفدهمین نشست کمیسیون امر به معروف و نهی از منکر زنان و خانواده پیرامون طرحهای اداره کل زنان و خانواده همچون طرح صابره، ثمینا و ارتقای عواطف میان اعضای خانواده بحث و بررسی شد.
  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، هفدهمین جلسه کمیسیون امر به معروف و نهی از منکر زنان و خانواده ستاد با حضور مشاوران عالی زنان در دستگاههای اجرایی به میزبانی جامعه بسیج زنان برگزار شد.
  در این نشست، مریم پور یامین جانشین مدیر کل زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به طرح معروفین جهادی که از سوی این اداره کل برگزار خواهد شد گفت: طرح معروفین جهادی طرحی است که قرار است در دانشگاهها برگزار شود و دانشجویانی که گروههای تذکر لسانی با عنوان طلایه داران هستند و آموزش دیده و ساماندهی شده اند، فعال شوند.
  وی از طرح دیگری به نام صابره خبر داد و افزود: این طرح  فکری و فرهنگی قرار است در بهمن ماه جاری و در زندان زنان جرایم غیرعمد با همکاری سایر دستگاهها همچون شهرداری ، بهزیستی ، اتحادیه اصناف و ... صورت گیرد و خدماتی همچون مشاوره، پیرایش و ... به این زندانیان ارائه شود.
  پوریامین همچنین با اشاره به بازدید منطقه ای از استانهای زیر مجموعه ستاد اظهار داشت: اعضای کمیسیون امر به معروف و نهی ازمنکر بانوان در این سفر اداره کل امور زنان و خانواده را همراهی می کنند و ضمن بررسی نقاط قوت و ضعف استانها، شاخص های مورد نظر ، پیاده سازی واجرا می شود.
  وی با اشاره به طرح دیگر اداره کل زنان و خانواده ستاد امربه معروف و نهی از منکر با عنوان طرح ثمینا گفت: این طرح مربوط به ساماندهی آرایشگاههای زنانه است که در این طرح ضمن مصوب شدن قیمتهای خدمات ارائه شده، جدا سازی شرایط مکانی و امکانات پیرایش کودکان، رصد آسیب های مرتبط با برخی خدمات بهداشتی و آرایشی و پیشگیری و مقابله با آنان مورد بررسی و اقدام قرار می گیرد.
  در این نشست همچنین خانم بیابانی با بیان اقدامات و عملکرد سازمان بسیج جامعه زنان در حوزه زنان و کودکان گفت: آرامش و امنیتی که زنان ایرانی در خانواده ها دارند. در بین زنان سایر کشورها به چشم نمی خورد.
  سردار کلیشادی فرمانده قرارگاه سازمان بسیج مستضعفان نیز با بیان اینکه دیدگاههای بسیج در حوزه زن و خانواده  همان دیدگاههای مقام معظم رهبری است گفت: رهبر معظم به موضوع عفاف و حجاب به صورت زیر بنایی نگاه دارند.
  وی به برخی فعالیتهای بسیج جامعه زنان اشاره کرد و گفت: با در اختیار داشتن بسیج طلاب و ارتباط تنگاتنگ با حوزه علمیه خواهران، شبکه بسیار گسترده ای در حوزه اعتقادی و زیر بنایی داریم.
  همچنین امینی معاون مردم به دولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکرگزارشی از چگونگی تصویب قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر ارائه داد و گفت: از فرمایشات رهبری 14 محور به عنوان معروفات بزرگ و 6 محور به عنوان منکرات بزرگ احصا شده است .
  وی با بیان اینکه طلایه داران پیشکسوت و جلودار هستند افزود: طلایه داران گروههای تذکر لسانی ده نفره هستند که همگی آموزش دیده و ساماندهی شده اند که تذکر لسانی را در حد بگویند و بروند انجام می دهند .  
   

  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  چند رسانه ای

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد نسخه 191

  نشریه راه رشد نسخه 191

  برای دانلود فایل PDF نشریه راه رشد بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:دریافت فایل
  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.