امروز : چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷

  شنبه, 04 آذر 1396

  اولین جلسه پیرامون بررسی طرح برگزاری کارگاه آموزشی «ساماندهی آرایشگاه های زنانه با هدف رفع آسیب های مربوط به خانواده با رویکرد امر به معروف و نهی از منکر» در ساختمان اصناف تهران برگزار شد.

  در این نشست پوریامین جانشین اداره کل امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف ونهی از منکر، عابدی نایب رئیس اتحادیه صنف آرایشگران تهران، مرآت نیا مشاور وزیر ارشاد در امور زنان و خانواده، آزاد مشاور رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در امور زنان و خانواده، سپهری مشاور رئیس سازمان صدا و سیما در امور زنان و خانواده، اسلامی مشاور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور و مدیر کل موسسات کارآموزی آزاد، سلطانی مشاور بانون اتاق اصناف تهران، حضور داشتند. و پیرامون برگزاری کارگاه آموزشی «ساماندهی آرایشگاه های زنانه با هدف رفع آسیب های مربوط به خانواده با رویکرد امر به معروف  و نهی از منکر» تبادل نظر کردند.
  جانشین اداره کل امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه سالن های آرایش برای انتقال فرهنگ اسلامی بسیار مهم و موثر هستند گفت: هدف ما آگاهی و آموزش است. با هم افزایی و همکاری یکدیگر تلاش می کنیم هر سه ماه یکبار این کارگاه ها در تهران جهت الگودهی مناسب و آگاهی بخشی به آرایشگران برگزار شود.
  پوریامین در ادامه تاکید کرد: سیستم ارزش یابی و امتیازدهی باید در اتحادیه فعال و پویا باشد. و از بانوان آرایشگر متدین و متعهد به آرمان های انقلاب اسلامی تقدیر به عمل آید. همچنین شماره تلفنی تعبیه شود تا مردم و آرایشگران بتوانند تخلفات و فعالیت های غیرمجاز را به اتحادیه معرفی کنند.
  در این نشست همچنین عابدی نایب رئیس اتحادیه آرایشگران با اشاره به بعضی از اقدامات اتحادیه گفت:
  آمار تخلف در آرایشگاه های دارای مجوز کم و در مراکز غیرمجاز زیاد است که در سال گذشته 1200 تعداد از این آرایشگاه‌ها پلمپ شد. وظیفه اتحادیه، فرهنگسازی و آموزش است. گذراندن دوره های بهداشت و اصناف(شامل قوانین صنفی، بهداشتی، دارایی، مالیات، بیمه ، شرعیات) قبل از گرفتن مجوز برای متقاضیان الزامی است.
  به منظور آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم چند کلیپ آموزشی چند ثانیه ای توسط اتحادیه تهیه شد که به دلیل هزینه پخش بالای  آن در شبکه های صدا و سیما هنوز پخش نشده است.
  او در ادامه تاکید کرد: تا به حال با همکاری بسیج اصناف، کلاس های مسائل شرعی صنف آرایشگران، فقه بازار و همچنین اردوهای زیارتی برگزار شده است.
  در ادامه سازمان تعزیرات، فنی حرفه ای، صدا و سیما و  فرهنگ و ارشاد اسلامی هریک آمادگی خود را برای همکاری در طرح مذکور اعلام کردند.

  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  چند رسانه ای

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد نسخه 191

  نشریه راه رشد نسخه 191

  برای دانلود فایل PDF نشریه راه رشد بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:دریافت فایل
  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.