امروز : چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷

  دوشنبه, 29 آبان 1396

  وظیفه اصلی ما تولید محتوا در حوزه بایدها و نبایدها در مسائل زن و خانواده است.

  جانشین اداره کل امور زنان و خانواده و قائم مقام رئیس کمیسیون زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: فعالیت خطی و جناحی توانمندی زن اسلامی در تلاش های اجتماعی و فرهنگی را تحت تاثیر قرار داده است.
  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، شانزدهمین جلسه کمیسیون زنان و خانواده امر به معروف و نهی از منکر به میزبانی صدا و سیما برگزار شد در این نشست مشاوران زنان و خانواده دستگاههای اجرایی حضور داشتند و پیرامون تطبیق طرح ملی ارتقای عواطف بین اعضای خانواده با اهداف سازمان صدا و سیما، بررسی شاخص های مناسب گزینش مشاوران ستادهای استانها و همایش ارتقای مهارت های شغلی آرایشگران بر مبنای ارزش های انقلاب اسلامی و موضوع سفر منطقه ای کمیسیون به استان سیستان و بلوچستان بحث و تبادل نظر شد.
  پوریامین جانشین اداره کل امور زنان و خانواده و قائم مقام رییس کمیسیون زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه تاکنون فعالیت حزبی و جناحی مانع از این شده که با نگاه ارتقاء معرفتی زن مسلمان از منظر امر به معروف و نهی از منکر فعالانه قدم برداریم گفت : امیدوارم با کمک و هم افزایی یکدیگر فعالیتهای شاخصی در حوزه امنیت زن و خانواده در نظام اسلامی داشته باشیم.
  وی افزود: قرار است آسیبهای این حوزه را با نگاه ایجابی برطرف کنیم و وظیفه اصلی ما تولید محتوا در رابطه با چگونگی امر به معروف و نهی از منکر در نظام خانواده است. در همین راستا همایش یک روزه ای با عنوان ارتقای مهارت های شغلی آرایشگران بر مبنای ارزش های انقلاب اسلامی با کمک اتحادیه آرایشگران و سازمان تعزیرات و سازمان فنی و حرفه ای و سایر دست اندرکاران با هدف توسعه معنویت فضائل اخلاقی و افزایش سلامت جسمی و روحی زنان برگزار می شود.
  جانشین اداره کل زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: خطرات و آسیبهایی که از ناحیه این صنف در موارد غیر بهداشتی و خلاف شئونات زن ایرانی اسلامی برای اعضای خانواده ها اتفاق می افتد ما را بر آن داشت که در این راستا برنامه سازی و اطلاع رسانی انجام دهیم تا این محیط ها، برای خانواده های در معرض آسیب، امن شده و این صنف نیز دارای امتیازات و ارتقای شغلی شوند.
  وی با تاکید بر فرهنگسازی در رابطه با آرایشگران از بانوان خواست به هشدارهای مسئولان نسبت به آسیبها از ناحیه برخی آرایشگران توجه داشته باشند و در این راستا ، صدا و سیما، تعزیرات ، فنی حرفه ای و سایر دستگاههای ذیربط جهت هم افزایی و کمک برای پیشگیری و مقابله با این معضل بشتابند.
  پوریامین در بخش دیگری از سخنان خود از مسابقه تالیف کتاب در حوزه زنان و خانواده خبر داد و گفت: همه اقشار جامعه و مسئولان دستگاهها می توانند تالیفات خود در زمینه کتابهای داستانی کوتاه و بلند و نمایشنامه با موضوع معروفات و منکرات خانواده را در طی فراخوانی که اعلام خواهد شد به دبیر خانه ستاد ارسال کنند تا ضمن دریافت جوایزی که برای آن اختصاص یافته در امر تولید محتوای خانواده شرکت داشته باشند که امروزه مورد تهاجم فرهنگی دشمنان قرار گرفته است.
  وی همچنین از بازسازی تشکیلات مشاوران امور زنان و خانواده ستاد های استانی خبر داد و اظهار داشت: به منظور ارتقای کیفی دفاتر امور زنان و خانواده ستاد های استانی و شهرستانها، قرار است شاخص هایی در نظر گرفته شود که از جمله آنها اثر گذار بودن، خوش نامی، ولایی بودن، خلاقیت و توانمندی و سلامت جسمی و روحی مشاوران زن است.
  وی در پایان با اشاره به سفرهای منطقه ای به منظور نظارت بر دفاتر استانها و احصای نقاط قوت و ضعف آنها به همراهی مشاوران امور زنان و خانواده دستگاههای اجرایی گفت: آسیب ها و معضلات بومی خاص هر منطقه و همچنین شاخص های مثبت و امتیازات آنها شناسایی شده و در راستای بررسی و به حداقل رساندن مشکلات و امتیاز دهی نسبت به قوت ها، این سفرها انجام می گیرد تا علاوه بر تعامل و هم افزایی و کسب تجربه نسبت به ارتقای جایگاه مشاوران استانها اقدام موثر صورت گیرد.

  نظرات


  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  چند رسانه ای

  نشریه راه رشد

  نشریه راه رشد نسخه 191

  نشریه راه رشد نسخه 191

  برای دانلود فایل PDF نشریه راه رشد بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:دریافت فایل
  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 190 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 189 منتشرشد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  نشریه راه رشد شماره 188منتشر شد

  جهت دانلود بر روی پیوست کلیک کنید
  راه رشد 187

  راه رشد 187

  برای مشاهده متن کامل نشریه راه رشد و دریافت فایل pdf پیوست را دانلود کنید.صاحب امتیاز:ستاد امر به معروف و نهی از منکر / مدیر مسئول: سید احمد زرگر / سردبیر:شورای سردبیری

  نشریه آئینه رشد

  نشریه شماره 57

  نشریه شماره 57

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 56

  نشریه شماره 56

  به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای مشاهده متن کامل نشریه آیینه رشد فایل pdf پیوست را دانلود کنید.
  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55

  نشریه شماره 55
  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  نشریه شماره 54

  تماس باما

  تلفن : 02122561227
  02122561225
  آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

  اوقات شرعی

  تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است

   طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

  Please publish modules in offcanvas position.