خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان تاکید کرد

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان تاکید کرد دوشنبه, 03 خرداد 1395

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان تاکید کرد: لزوم بررسی آسیب های اجتماعی و ارائه راهکار پیرامون مسائلی همچون بحث عفاف و حجاب ، تعمیق معنویت و آموزش و فرهنگ سازی از طریق طرح های آموزشی
اولین جلسه  هم اندیشی اعضای ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان کرمان در تاریخ 28/2/95 تشکیل گردید. در این جلسه جناب آقای سلطانزاده دبیر ستاد ، مسائلی همچون بحث عفاف و حجاب و ارائه راهکار های مناسب در جهت تعیق معنویت و آموزش و فرهنگ سازی آموزه های دینی در قالب طرح های اموزشی را مطرح نمودند.
ایشان خاطر نشان کردند: کسانی که افکارشان ریشه در منابع اسلامی دارد وقتی که امر به معروف و نهی از منکر می کنند تاثیرش دوچندان است.
ایشان با اشاره به وجود ذاتی داشتن شادی و نشاط در افراد افزودند : در جامعه مشاهده می شود که در مراسمات و مجالس عروسی برای ایجاد این شادی رو به سوی اعمال خلاف شرع آورده می شود . وظیفه ما این است که که برای مردم شادی حلال تعریف و ایجاد کنیم و به سوی ان ترغیب نماییم. در حقیقت اساسی ترین رسالت ما تولید فکر برای رشد جامعه است.
درپایان ایشان موضوعاتی که در این جلسات هم اندیشی باید مورد یررسی قرار بگیرد را بیان و از اعضا خواستند که برای هرکدام برنامه ها و راهکار های خود را ارئه دهند

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم