خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 212

طرح ویژه امر به معروف و نهی از منکر در ایام ماه مبارک رمضان

طرح ویژه امر به معروف و نهی از منکر در ایام ماه مبارک رمضان دوشنبه, 03 خرداد 1395

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی:
طرح ویژه امر به معروف و نهی از منکر همه جانبه در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می شود
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر خراسان رضوی در جلسه مشترک با  مسئول قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه امام رضا(ع) بر ایجاد زمینه هم افزایی و استفاده بهتر از ظرفیتها تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی؛ سید عبدالله ارجائی دبیر ستاد استان در این جلسه با تاکید بر فعالیت بسیجیان و سپاه امام رضا(ع) در حوزه امر به معروف و نهی از منکر ایجاد دغدغه‌ در بین اقشار مختلف مردم و بخصوص فعالان فرهنگی در زمینه تحقق امر به معروف و نهی از منکر را مهم عنوان کرد.
وی با اشاره به اهمیت زمینه‌سازی حضور و جذب جوانان مومن و متخصص در این عرصه گفت: بقا و صلابت جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون حضور حداکثری مردم در عرصه های سیاسی، اجتماعی و اعتقادی بوده و هست و هیپکس نمی تواند این واقیت را انکار کند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی  تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر لسانی دو فریضه الهی است که موجب پویایی و شادابی جامعه می شود و اگر برکات اجرای این دو فریضه برای مردم بازگو شود یقینا افراد بیشتری در اجرای آن مشارکت می کنند .
ارجائی افزود: تعریف و اجرای  فعالیتهای مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه امام رضا(ع) برکات بیشماری را به همراه خواهد داشت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش کلیدی بسیج و سپاه در تحقق آرمانهای حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری افزود: آموزش به عنوان یکی از ارکان مهم هر فعالیت است و ستاد آمادگی لازم برای برگزاری دوره های آموزشی مختلف امر به معروف و نهی از منکر در استان را دارد.
ارجائی همچنین از اجرای طرح ویژه امر به معروف و نهی از منکر همه جانبه در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد .
سرهنگ پاسدار عباس حجازیان نیز در این جلسه با اشاره به ظرفیتهای بسیج و سپاه گفت: حضور و تحقق امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را وظیفه الهی و شرعی خود می دانیم

نظر دادن

چندرسانه ای

از نگاه علم