چهارشنبه, 29 شهریور 1396 12:21

ديدار مديركل روابط عمومي ستاد با دادستان كل كشور در آستانه هفته احيا

علي طهراني مقدم با حجت الاسلام منتظري دادستان كل كشور در آستانه هفته احيا، عصر پنج شنبه ٢٣ شهريورماه ديدار و گفتگو كرد. به گزارش روابط عمومي ستاد امر به معروف و نهي از منكر، در ابتداي اين ديدار كه در فضايي صميمانه انجام شد مديركل روابط عمومي و امور بين الملل ستاد امر به معروف و نهي از منكر كشور گزارشي از برنامه هاي ستاد در هفته احيا ارائه داد. در ادامه اين ديدار حجت الاسلام و المسلمين جعفر منتظري دادستان كل كشور ضمن اشاره به سابقه دوستي ديرينه خود با دبير محترم ستاد به حضور خود در جلسات بحث و تبادل نظر در راستاي تدوين قانون حمايت از آمران به معروف و ناهيان از منكر پرداخت و ضمن تاكيد بر لزوم اجرايي شدن مفاد اين قانون گفت نبايد به گونه اي باشد كه اين قانون هم مانند برخي قوانين و مصوبات مثل فضاي مجازي علي رغم تاكيدات رهبر معظم انقلاب، در اجرا كم رونق شود.

دادستان كل كشور ادامه داد بايد مردم نسبت به اقامه فريضتين و فضاي فرهنگي جامعه بي تفاوت نباشند بهترين راهكار اصلاح جامعه و زدودن چهره منكرات از جامعه را روش هاي فرهنگي دانست و افزود همه آحاد مردم بايد نسبت به منكرات حساس باشند و نسبت به خاطيان تذكر دهند.

منتظري در صدر مهمترين منكرات جامعه را فساد اداري دانست و گفت برنامه هاي ستاد هم بايد در راستاي مبارزه و كاهش فساد اداري پيش رود.

وي در پايان نسبت به لزوم چابك سازي ستاد و نيز جلوگيري از موازي كاري دستگاه ها و نهاد هاي مسئول در جلوگيري از منكرات تاكيد و هماهنگي و برنامه ريزي بين بخشي ستاد در اين راستا را با اهميت دانست.

در انتهاي اين ديدار نيز طهراني مقدم از راه اندازي برنامه تلويزيوني سيماي معروف توسط اداره كل روابط عمومي در آينده اي نزديك خبر داد و بر لزوم برنامه هاي مستمر فرهنگي و رسانه اي در ستاد به منظور نهادينه سازي لزوم توجه به اقامه فريضتين در جامعه خصوصا نسل جوان تاكيد كرد.

 

خواندن 393 دفعه

تمامی حقوق سایت متعلق به ستاد امر به معروف و نهی از منکر کل کشور می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه